Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lie to Me

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 14.6.2010. 10:29

     

    Ne znam da li je tko imao priliku gledati seriju "Lie to Me", po meni je serija dobra, zanimljivo mi je pratiti Dr. Cal Lightmana i njegove kolege u otkrivanju laži...

    "''Lie to me'' je Fox-ova drama inspirirana prema stvarnom bihevioralnom znanstveniku. Ova priča nam govori o stručnjaku za obmane, Cal Lightmanu koji pomaže pri otkrivanju istine za FBI, lokalnu policiju, odvjetničke firme, korporacije i mnoge druge. Dr. Cal Lightman i njegov tim su učinkoviti ljudski detektori laži i nijedna istina se ne može sakriti pred njima. Lightman Grupu predvodi već spomenuti Cal Lightman i njegova partnerica Gillian Foster koja je nadarena psihologinja. Zajedno oni čine nepobjediv tim koji razumije ljudsko ponašanje. S njima radi i Eli Loker koji vjeruje u radikalnu iskrenost, i često upada u nevolje jer govori štogod mu je na pameti. Zadnje pridruženi član je Ria Torres, jedna od rijetkih ''nadarenih'' u polju za otkrivanje obmana. Seriju je kreirao Sam Baum, a executive producenti su Baum, Brian Grazer, David Nevins i Steve Maeda." *

     * preuzeto s prijevodi-online.org

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.6.2010. 11:41

         Zanimljivo mi je da glavnu ulogu "istraživača" za istinom igra Tim Roth, dok mu je u glumačkom opusu jedna od značajnijih uloga epileptičnog kompulzivnog lažljivca u "Deceiveru" iz '97 Laughing (mnogo dobar triler). Sve u svemu, skinut s neta pa pogledat par epizoda da vidim kako to izgleda.

      


    senilno_magare


    10 movie points for you, sir Laughing

    Gledao sam ja prvih par, onako, nije loše, malo su mi ti glavni likovi annoying s svojim über sposobnostima... pomaknuo je lijevu obrvu za 20 stupnjeva... A MURDERER! Inače ok za ubit dosadu.

  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 14.6.2010. 13:06

             Čini se da taj Roth neće nego da čudake glumi - 'ko nije gledao "Gridlock'd" ili "Four Rooms" -  eto preporuke.


    senilno_magare

    koji genijalan film, stvarno preporučam (jel to riječ?) svima koji nisu gledali, a koji jesu nek gledaju opet =)

    "Problem? I haven't got a problem! I've got fu**ing problems! PLURAL!!" 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala