Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

McLeodove kćeri

1
  • #1
    1 0

    postova:9
    red_head @ 28.2.2010. 14:16
    Baš supp serijan... Stevie&Alex 4ever loveKiss!!! :))
  • #2
    0 0

    postova:104
    nerona @ 2.3.2010. 14:06
    Komatozna trakavica.........
  • #3
    1 0

    postova:311
    auran @ 3.8.2010. 19:17

    Repriza svih 8 sezona briljantne australske serije "McLeodove kćeri", bila je pravo osvježenje od američkih serija koje se učestalo prikazuju na hrvatskim televizijama! Osobno, meni najdraža serija uz Third Watch i Rebelde, s odličnim likovima i zanimljivim pričama čije se radnje odvijaju u prekrasnim australskim prostranstvima i na farmama Drovers Run, Wilgul i Killarney! Posebno mi se dopao svjetonazor serije koji je isticao važnost obitelji i vrline poput prijateljstva, ljudskosti, dobročinstva, sloge, privrženosti, ponosa, poštovanja, odgovornosti, odanosti i velikodušnosti!

    Osim borbe nasljednica McLeod za očuvanje farme Drovers Run, važan je naglasak stavljen i na međuljuske odnose farmerica i farmera (posebice odnos između siromašnih sestara, polusestara i rođakinja McLeod s bogataškom obitelji Ryan), te njihove mukotrpne poslove vezane uz upravljanje farmama, uzgoj stoke i nošenje s raznoraznim prirodnim i drugim nedaćama koje pogađaju seoska gospodarstva i imanja!

    Besprijekorna glumačka postava i tehnička ekipa koja je stajala iza ovoga projekta, podarili su nam nezaboravnu sagu o životu na farmi, muško - ženskim odnosima, prijateljstvu, odanosti i časti među ljudima naviklima na mukotrpan rad i odricanja kako bi zadržali svoje farme i opstali u nesmiljenoj konkurenciji i surovoj okolini!

    Nadam se da ćemo zahvaljujući "McLeodovim kćerima" češće imati priliku gledati serije i filmove australske produkcije!Smile 

         

  • #4
    0 0

    postova:1
    tina91 @ 31.5.2013. 23:26

    Tess i Nick najbolji par, predivna ljubavna prića

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala