Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Oblak u službi zakona

1
  • #1
    0 1

    postova:19
    jutro @ 16.1.2023. 16:56

    dosadno i bez ideje,. gluma neuvjerljiva

  • #2
    0 1

    postova:23
    mali_jura @ 19.1.2023. 17:45

    Baš sam mislio dal da se uopće upuštam u gledanje toga. Odustajem

  • #3
    0 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 19.1.2023. 21:01

    ...ma tko su ti režiseri, šta rade ti glumci...pa oni bi usrali i kuma i odiseju. ...bi'će da su oni svi u rodu i kumstvu, pa ne smije niko nikog uvrijedit jer će doma čut svoje. 

  • #4
    3 0

    postova:1
    alex79 @ 7.2.2023. 9:50
    Odlični glumci. Odlična gluma. Odlične ideje. Naša obitelj ovo prati i jedva čekamo nove sezone. Nemojte prestati snimati molim Vas. Ima onih koji obožavaju ovog policajca,njegovu ženu ❤️ i djecu ... Policijske službenike u stanici. 😁 Mesarica je kraljica. Gospođa i gospodin trgovac su must have u svakom gradu! Kiosk žena je slična našoj susjedi. Kafić ekipa kakvu treba imat svaki pošten grad. 😁 O bo ža va mo Vas ekipa Oblaka u službi zakona! Potpis: Obitelj prosječnih Hrvatskih građana (i građevina) 😁❤️👋🤗
  • #5
    1 0

    postova:81
    ahernar @ 13.2.2023. 22:05

    To je jednostavan i pristupačan humor. Malo podsjeća na stil 'Tko pjeva zlo ne misli', iako nije te razine. Likovi su realistični i simpatični, tipski svakodnevni. 8,3/10

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 7.1.2024. 10:39

    Nakon odgledane cijele prve sezone, mogu se složiti i reći, simpatični likovi koji životne situacije više prikazuju na simpatičan nego na humorističan način, tu je i poneka suosjećajna scena. 

    Sve u svemu, sasvim ok. 

    Nadam se da će snimiti i drugu sezonu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala