Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Područje bez signala

1
  • #1
    1 0

    postova:3
    ervol65 @ 27.12.2021. 22:16
    Jedini hr film koji sam odgledala u jednom dahu. Barem prvu epizodu. Nekako pitak, da se gledati, vuče te da gledaš dalje. Inače ne gledam uopće hr kinematografiju.
  • #2
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 9.2.2022. 21:01

    ...cmizdrenje za radničko samoupravljanje, ne volim. Bio sam dio te sredine, i to je najčešće bilo samoplandovanje. Dadu Matanića i njegova djela ,više ne volim nego što volim. Ali ovaj uradak je vrijedan pažnje, glumačka krema je dobro odglumila sve, filmski ,a ne kazališno, ...psovke na mjestu, finoća na mjestu itd.,.. e sad scenariji scenariji scenariji

  • #3
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 9.2.2022. 21:26

    ....tj.,ovaj scenarij je iznadprosječan, trebamo takvih iz svih filmskih žanrova, glumaca imamo, od glavnih do već legendarnih sporednih,Meničanin, Zidar,Kraljević, Popović ...itd, redatelja, tako-tako, moraju bit hrabriji i izbjegavat zamke političke korektnosti i općenito politiku.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala