Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Između dvije vatre

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    ivana_s_v @ 16.11.2020. 14:54
    Naslov je mogao biti onakav kakav zapravo u doslovnom značenju i glasi - ptica ranoranilica sto je kasnije i scenarij jedne od reklamnih kampanja koju radi agencija Fikri Harika (Odlična ideja). Otac nije Nihatin, već Nihat. Da bi se ovakav sažetak napisao, dovoljno je pogledati prvu epizodu ili pitati nekog, tko zna turski za prosjecnu ocjenu, da prevede sluzbeni sazetak serije. Gosp.Aziz nema magazin već reklamnu agenciju (Fikri Harika), koju zbog odlaska na lijecenje ostavlja starijem sinu Džanu (Can Yaman),koji je avanturist, svjetski poznat fotograf, zaljubljenik u adrenalin i prirodu. Posao preuzima izričito zbog molbe oca koji odlazi na liječenje. Tim postupkom je revoltiran mlađi sin Emre, financijski direktor, zeljan pozicije na vrhu firme, (Birand Tunca) te potpisuje partnerstvo i otvara konkurentsku reklamnu agenciju sa svojom bivšom zaručnicom. Dzan se zaljubljuje u Sanem (Nihatovu mlađu kćer) a Emre ju zapravo kao naivnu i nevinu, iz objesti, koristi kao špijuna ne bi li upropastio brata i ukrao sve klijente za svoju novu agenciju ;)
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala