Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U tuđoj koži

1
  • #1
    0 0

    postova:99
    brix @ 24.1.2010. 11:30
    ovo je najbolja serija na svijetu!!!11
  • #2
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 24.1.2010. 20:31
    luuudi su totalnoCool
  • #3
    0 0

    postova:70
    mocca @ 22.2.2010. 13:58

    Da, zanimljiva serija. Šteta da su prestali sa snimanjem:(

    Izzard ima i odličan stand up. Više baziran na inteligentnim monolozima, manji fokus na bodily functions and profanity, iako ima i toga:) Uzor su mu Monty Pythonovci, Cleese ga obožava i često ga naziva "the lost Python". Od stand up sets toplo preporučam Dress to Kill:)

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 22.2.2010. 14:15

    Da, zanimljiva serija. Šteta da su prestali sa snimanjem:(

    Izzard ima i odličan stand up. Više baziran na inteligentnim monolozima, manji fokus na bodily functions and profanity, iako ima i toga:) Uzor su mu Monty Pythonovci, Cleese ga obožava i često ga naziva "the lost Python". Od stand up sets toplo preporučam Dress to Kill:)

    mocca


    Zato mi se i ne da gledati, svaki put otkrijes neku seriju i misliš da izgleda super i onda vidiš da je ukinuta :/  I da, Eddiejev stand-up rula, genijalac pravi Laughing  

    - Hitler was vegetarian and a painter, so he must have been going "can't get the 'effin trees... DAMN!! I will kill everyone in the world! -

  • #5
    0 0

    postova:70
    mocca @ 22.2.2010. 14:29
    - Hitler was vegetarian and a painter, so he must have been going "can't get the 'effin trees... DAMN!! I will kill everyone in the world! -
    mario

    LOL:)

    "Cake or Death?"... "You said death, you said death! Ohhh, give him cake."

    www.youtube.com/v/pAOLOGGftTY

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 22.2.2010. 14:53

    Talk! Will you talk?!!! - But it hurts! - Well, loosen it a bit will you. 

    A death star canteen, hillarious Laughing

  • #7
    0 0

    postova:70
    mocca @ 22.2.2010. 19:14

    Talk! Will you talk?!!! - But it hurts! - Well, loosen it a bit will you. 

    A death star canteen, hillarious

    joooj suuper :)

    Thanks Mario Kiss

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala