Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gospođa Amerika

1
  • #1
    0 2

    postova:126
    fdrdf9 @ 29.4.2020. 7:57
    Info mi zvuci kao los fake news jer P.S. nije onakvim izgledom nikad mogla biti nikakva kraljica ljepote pa je vjerojatnije da se piscu omakla asocijacija na naslov serije :-D. Nakon cetiri odgledane epizode i proucavanja zivota P.S. na wikipediji ne znam ni o kakvoj se to "odmazdi" radi. Cini se da se pisac uklopio u novinarski mainstream :-). Trenutno najkvalitetnija serija, genre koji je neopravdano zapusten jer je covjecanstvo mentalno na razini pokemona.
  • #2
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 29.4.2020. 18:32
    I ti si dio čovječanstva...budalo...
  • #3
    0 1

    postova:126
    fdrdf9 @ 30.5.2020. 11:24
    Kad mi najgluplja individua na forumu (ili barem jedna od najglupljih da budem do kraja iskren jer nikako ne smijem uvrijediti zestoku konkurenciju koja po tom pitanju ovdje caruje) to kaze onda je to kompliment. A sad na temu, serija je zavrsena, zadnje dvije epizode su je znatno srozale, ali pohvale na hrabrosti producentskoj tv kuci i dalje stoje jer nam je u ovoj poplavi "pokemon" intelektualnog tv otpada priustila vrlo dobru ekranizaciju vaznog dogadjaja iz americke povijesti borbe za ljudska prava. Posto u arhivi nema nove serije HC-a "Grant", iskoristio bih ovu prigodu da skrenem paznju svim ljubiteljima povijesti na ovu obrazovnu trodjelnu biografsku dokumentarno-igranu mini seriju koja prati zivot americkog union civil war generala Granta. Igrani prizori koji prozimaju 80% serije su nevjerojatno autenticni, od ovoga se materijala komotno mogao snimiti igrani film u razini Gettisburga. Poslastica kako za istrazivace povijesti i politickih zbivanja tako i za ljubitelje filmske umjetnosti. Svakako pogledati.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala