Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Oštri predmeti

1
  • #1
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 6.10.2018. 8:33
    Seriju kvare silne reminiscencije,ali ima tu dobru atmosferu malog grada sa svojim mracnim tajnama Inace nema snagu True detective,ali bolja je od Malih lazi s kojima se uspoređuje
  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.10.2018. 15:14

    slažem se s Buffalom - atmosfera je mrak, no silno razvlačenje u beskonačnost, kvari cijelu stvar. Moglo je bolje!

  • #3
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 10.10.2018. 3:55

    Napokon sam pogledao do kraja svih osam epizoda,mrcvarenje je trajalo dva tjedna,dojmovi su sad jos gori nego na pocetku,navlacim seriji ocjenu 7/10 i nadam se da nece biti nastavaka jer to ne valja nista
    Od totalno konfuznog i diletantskog scenarija,lose frofiliranih likova,,do prosjecne Amy Adams

  • #4
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 10.10.2018. 16:50

    Nisam gledao seriju, čitao sam knjigu po kojoj je rađena i knjiga je zbilja užasno glupa tako da mi nije palo napamet da ju gledam. Zanima me samo kako je netko uopće uspio sklepat osam epizoda od po sat vremena iz predloška koji apsolutno nema nikakvu radnju već samo jeftino dodvoravanje za čitatelje bez ukusa. Dali se u ovoj seriji uopće išta događa? Ja ju se nisam usudio gledat. Da je snimljen film pa ajde još nekako, ali osmosatna serija... bože sačuvaj.

  • #5
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 10.10.2018. 18:22
    Hvala ti na info,pretpostavio sam da je i knjiga glupava,ko je uopce ta koja ju je napisala,nikad cuo za nju..Sad gledam,to je neko dete a deca pojma nemaju,cak ni Fincher u Gone girl nije mogao nista pametno izvuc
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala