Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Smrtonosno oružje

1
  • #1
    1 1

    postova:23
    filip06 @ 7.4.2018. 19:57
    Serija smtonosno oruzje...jednostavno glupost da idu kvarit akcijski klasik serijom
  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.4.2018. 18:35

    Kad sam pogledao prvu epizodu i sam sam pomislio tako jer sam previše tražio poveznicu sa filmovima, te uspoređivao likove sa izvornim junacima. 

    Kada sam to prestao činiti serija mi je postala sasvim ok. 

    Ukratko serija nastala na predlošku uspješnog filmskog serijala i kao takva mi je sasvim, sasvim ok, za razliku od dosadnih CSi i sličnih gluposti.

  • #3
    0 0

    postova:6
    exooos @ 8.2.2024. 3:12
    Film mi je 5/10, dakle ništa značajno ali opet za taj američki žanr sasvim pristojno. Za seriju prvi put čujem i gledam je u siječnju 2024. (da, rugajte se) ali zaista nisam extra ljubitelj niti Televizije (da, znam da postoje i druge platforme) a posebno "Smrtonosnog oružja" budući da sam smatrao da je sve viđeno u filmu. No nije. I kao što je kolega napisao značajno se razlikuje od NCIS i sličnih. Na bolje! Film sam pogledao 10 puta na TV-u jer ga naprosto ne možeš izbjeći budući da ga puštaju pa barem 10xgodišnje. Gledao sam nanovo i nanovo segmente i nikad me nije oduševio. Za razliku od serije koju sam pogledao nekih 5, 6 epizoda i s obzirom da ju uspoređujem sa "klasicima" tipa (ponavljam se) NCIS, CSANY, CSANY pa tako redom svih US gradova, "Veliki zločini" i sl., serija mi sasvim prija. Ne želim ocjenjivati budući da smatram da sam premalo pogledao ali za sada mi se zaista sviđa. Uglavnom bolja je od "Krv nije voda", "Sudnica" i sl. Pratim
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala