Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Star Trek: Discovery

1
  • #1
    1 1

    postova:271
    sebulba @ 9.2.2018. 13:25

    Uuuu dobra dobra, pomalo sam bio skeptičan nakon prvog djela sezone, ali u nastavku iste svaka je epizoda bolja i bolja. Sama priča je već imala hrpu twistova, a što se tiče likova ima više dobrih nego mrskih. Sa ocjenom ću ipak pričekati kraj sezone.

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 10.2.2018. 0:04

    sebulba, gdje gledaš, Netflix ili Pickbox?

  • #3
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 18.3.2018. 20:24

    Star trek je po mom skromnom mišljenju najbolja sf serijala i nisam vidjela niti jednu da joj je barem do koljena. Deep space mi se nekako najmanje sviđa (likovi su mi uglavnom antipatični), ali opet je bolje od svih ostalih pokušaja. Nova serija Discovery ponovo nudi razne inovacije na polju znanosti što me oduševljava. Početak je malo tanak (razlog izbijanja rata... uloga Burnham u tome je prilično nategnuta), te neke također pomalo nategnute situacije tijekom putovanja ne kvare opći ugodan dojam i onaj lijep osjećaj kada ugledaš poznati brod, svu silu napredne tehnologije, radnju koja teče glatko i ima što za ispričati... ma u Star treku sam doma i radujem se svakom novom nastavku.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala