Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Miris baruta

1
  • #1
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 9.3.2017. 22:02

    LEDŽENDARNO TRUNJE. Moš' malo i zaspat nema brige ,Šerif sve riješava.Baš za popodnevnu siestu. 20 sezona , budem li dosljedan, ima do pemzije.

  • #2
    1 0

    postova:1
    vlasta tutavac-marinkovic @ 10.10.2018. 11:33

    Serija za sva vremena, za sve uzraste sa uvijek nekom pozitivnom porukom, sa izvanrednim glumcima. Lijepe pricice. Neka se prikazuje stalno, ima dovoljno epizoda. Voljela bi gledati sve od pocetka.

  • #3
    0 0

    postova:1
    betisan @ 14.10.2018. 10:22

    Meni je serija isto dobra. Žao mi je što sam preko ljeta neke propustila. Prema onome što smo učili o otkrivanju i naseljavanju Amerike, mislim da je otprrlike bilo baš tako, bezzakonje i  rađanje jedne od največih demokracija svijeta . Uostalom serija je dobila sve  nagrade i sigurno ne bi  trajala 20 g. da nije vrijedila.Sad je  već postala klasika.  Uvijek ima onih koji će reči da im je to limunada, pa neka  ne gledaju. Ja volim kaubojske filmove, imaju temu, događanja, napetost ( možda ne za one koji znaju sve unaprijed ) , zabavni su i uživam gledati ona prostranstva  Amerike.

    Ako mi netko može odgovoriti kad je Kiti prestala  biti u seriji i što je s tim likom . Eto hvala i pozdravljam sve one koje  uživaju u kaubojskim filmovima. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala