Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U autobusu

1
  • #1
    1 1

    postova:129
    nena kereš @ 28.10.2016. 18:03

    Seriju je pregazilo vrijeme..

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 28.10.2016. 21:11

    Nena a gdje je gledaš, da si pogledam i prisjetim se...?

  • #3
    1 1

    postova:237
    pisatel @ 28.10.2016. 21:59

    To bi se moglo reći i za Mućke na isti način...

    Tehnički čisto gledajući danas da možda ju je pregazilo vrijeme pošto je izvorno crno-bijela sa autobusima nekog drugog vremena, otrcanim uvodom, klišej glazbenom temom, a opet barem nije serija snimljena u današnje vrijeme kao neka kvazi-retro o prijašnjim vremenima što je pomalo  postalo popularno.

    Ona je kao prozor u prošlost ili živa sekcija tehničkog muzeja sa ponekim zaboravljenim štosom, dok neke teme su uvijek aktualne bez obzira na godinu snimanja...

    Ljudi se ne mijenjaju baš toliko i ispod površine natopljene naftalinom imamo većim dijelom solidne iako ponekad namjerno pomalo karikirane karaktere u seriji koja možda nije vrhunska klasa engleske komedije ali nije ni za odbaciti bez obzira na godine, bar za one koji joj strpljivo daju koju minutu i nakon početnog uvoda...

    Uostalom sve će nas ionako pregaziti vrijeme, ako već i nije...

  • #4
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.12.2016. 21:03

    još jedan genijalan i bezvremenski britanski uradak...zanemarimo li tehničku patinu, imamo suvremenu humornu seriju, potpuno univerzalnu i  aktualnu, socijalno, ekonomski, obiteljski...kako god...treba gledati bez predrasuda i umišljenosti...

  • #5
    1 0

    postova:4
    andrejst @ 2.1.2017. 12:03
    Najveci pogodak hrt3 u 2016, legendarna serija s odlicnim humorom, raznolikim, domisljatim... pravi humor i odlicne glumce ne moze pregaziti vrijeme, nerealni su oni koji tako komentiraju. Sada u 2016 oni usporedjuju sa nacinom snimanja danasnjih serija? Ne budite smjesni... popijte pivu, dodjite sebi, ovo je klasik za sva vremena, cista petica!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala