Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Novine

1
  • #1
    1 1

    postova:131
    void @ 16.10.2016. 21:10

    Prva epizoda ostavila je dobar dojam, i još Quasarr u špici... Lijepo, fino.

  • #2
    2 0

    postova:48
    chevalier @ 13.11.2016. 18:54

    Koliko su hvalili seriju, čovjek bi pomislio da je neko remek djelo.

    Al' sve sama propaganda.

    Fotografija je jako dobra, Rijeka iz zraka izgleda dobro, puno bolje nego s tla, no radnja i priča su na kraju ništa posebno, čak i dosadno.

    Vjerojatno je seriju zanimljivo gledati samim novinarima, jer to su njihove teme, ali za nas ostale koje ne boli briga previše kako "to stvarno izgleda u redakciji", jer smo te priče čuli i vidjeli već xxx puta serija nema bog zna što za ponuditi.

  • #3
    0 0

    postova:10
    µ?????? ?????? @ 8.10.2018. 15:20

    Prva sezona je originalna iintrigantna. . Druga sezona je blago razočaranje. Koriste se već viđeni zapleti i zprve sezone

  • #4
    0 0

    postova:10
    µ?????? ?????? @ 22.11.2018. 13:59

    Odlična Gluma Despota, Gračića, Pakalović. Međutim Helena Minić toliko loše glumi i toliko je neuvjerljiva, da to postaje iritantno i na momente mučno.

  • #5
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 17.9.2023. 20:00

    ...treća sezona, velika anti-hrvatska tirada. Matanić i ekipa svršavaju . Napokon su napravili seriju gdje je svaki hrvat (bez obzira) govno, ubojica, lažov...

    Pištolji droga kurve izdaja ksenofobija jad čemer beznađe nepravda spletke mlačenjje žena, država, grad ,crkva, sveopća sraonica na kvadrat. A ono sve snimano u RH, sa srbskim glumcima bez da mu ikad iko išta napravi ili javno kaže. Dapače laureat.

    Bez obzira na sva sranja iz svijeta politike, ovo je otvoreni animozitet jedne filmske klike koja nezadovljno masno naplačuje svoj jad.

    Jadno,...pa di živi ta klika , sa svom silom nekretnina i privilegija. Ovaj jadnik od Matanića nikad neće snimit veliki film. Predlažem im da se presele u republiku srbsku, tamo im je mesto, tamo bi ziher snimili ovakve "iskrene" filmove. Krelci. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala