Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Black Sails

1
  • #1
    3 1

    postova:25
    vriska @ 18.6.2016. 20:48

    Ono sta valja, i to samo tako, su likovi
    Nema preseransa, idioticnih ljubavnih zapletića, svi su vise nego dobro pojasnjeni, apsolutno nitko nije dosadan/naporan i lako se uzivit u lik i njegove/njezine odluke i sl.
    Preporucila bi svakome kome se sviđaju bezbrojne mind games na svakom uglu
    Pogledah skoro sve 3 sezone, i samo mogu reć da me konstantno iznenađuju intrigantni plot twist-ići 

    Za cure, veliki plus je Vaneov glas, huhuh c:
    (daaaaaaa, tako je, njegov fakin glas, iako ni stas nije los) 

  • #2
    1 0

    postova:1130
    mario @ 18.6.2016. 21:55

    Agreed!

    Prva sezona je malo sporija i yawn-ija što mozda odbije gledatelje ali II. i III. su nešto najbolje što je u zadnje vrijeme na TVu bilo. Akcija, avantura, malo backstabbing i jednostavno zarazan soundtrack.   Jedva čekam IV. sezonu jer mi se čini da mogla biti najeksplozivnija.

  • #3
    1 0

    postova:85
    nemam_tv @ 28.6.2017. 15:19

    Da mi je ući u um urednika programa na RTL2.  Koja je to logika pamet . Da kada napokon imaš novu premijernu seriju .Daš je u raspored iza ponoći. Nakon CSI Miami (kojeg si reprizirao već petsto puta) i nakon dvije epizode zločinačkih umova (koje si isto reprizirao par puta).
    Umjesto da novu premijernu seriju stave, akone u udarno vrijeme onda u 22 22 i 30 . Oni je stave iza ponoći. 

  • #4
    2 0

    postova:271
    sebulba @ 28.6.2017. 17:42
    Kao prvo nemam_tv nije bas premijerna.zavrsila nedavno sa 4.sezonom.ja osobno sam stao nakon 2.,malo sam se zasiti gusarenja, ali nastavit cu uskoro jel se isplati pogledati. Sve to njihovo spletkaranje je odlicno napravljeno, zene predobre iako sumnjam da su takve bile u tom razdoblju.sve u svemu must see.
  • #5
    0 0

    postova:85
    nemam_tv @ 28.6.2017. 23:28

    Premijerna sam mislio .Prvi puta se prikazuje na nemoj slobodnoj free tv u hrvatskoj. Po nekoj logici razumu takva serija bi onda treba ić. Prije onih koje se već par puta repirziraju. A ako ćemo o tome dal je ili nije teški 18 . Pa ima drugih serija u koje se vide cice guze sex i puno gore stvari. Ubijanje sakaćenje itd. Pa su išle prije ponoći. 

  • #6
    0 0

    postova:85
    nemam_tv @ 29.6.2017. 11:41

    U koje virjeme su išli ili idu Vikinzi koliko je bilo filmova sa scenama  nasilja seksa koji su išli pre 22 ili oko 22 sata? 
    I ako je u 2017 godini 21 vijeku. Problem scena seksa od 10-15 sekiundi ili sise bradavice.Onda smo kao društvo debelo zaostali. Uostalom koliko zbog čega onda ta serija ne bi išla u 22 ili 22 i 30 . Jer moraju pre nje puštata dvije epizode Zločinčkih umova.
    Emisija "Zločini koji potresli V.Britaniju" nije nasilna njoj je vrijeme i mjesto u 20 20:30?! 

  • #7
    1 0

    postova:1962
    aya @ 25.8.2017. 22:01

    Jesu ovi s RTL2 normalni? Po treći puta uzastopno, nakon što dođu do S1E8 kreću od početka!!! Viče

  • #8
    2 0

    postova:7
    mmara @ 6.10.2018. 17:06

    Odgledala 4 sezone u tjedan dana bez daha nakon šta sam dugo i s prezirom odbijala uopće bacit oko na seriju, očekujući TV verziju "Pirata s Kariba". Kad ono... napetost, životni likovi i sve ono kroz šta prolaze, promjene koje doživljavaju (Flint - premoćan lik; genijalni Toby Stephens, Silver, Vane, Jack, Max, Anne), njihova prošlost, šta ih motivira, dijalozi, politička pozadina, humor, avantura i predivni jedrenjaci. Napokon sam skužila šta su starboard i port side. :) Sountrack je izvrstan.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala