Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Aliens vs. Predator - Requiem

1
  • #1
    0 0

    postova:47
    cane @ 14.5.2008. 2:08
    U svakom slučaju puno bolji film od prvog dijela. Iako ni ovaj put redatelj nije izvukao najbolje što je mogao. Sve mi se nekako čini da bi to Cameron ili McTiernan puno bolje napravili.
  • #2
    0 0

    postova:494
    beno @ 14.5.2008. 8:43
    Gledao prvi AvP, smatram svetogrdjem pa nemam ni namjeru pribliziti se "rekvijemu".
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.5.2008. 11:32
    Ni prvi ni drugi mi se ne sviđaju, ali pogleda sam prvi čisto radi Henriksena dok sam drugi nakon pola sata izgasio. Šteta imena, mogli su novi filmski sf kult stvoriti.
  • #4
    0 0

    postova:213
    zac @ 14.5.2008. 22:47
    Meni je recimo prvi dio oke dok me drugi nije pretjerano oduševio....
  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 20:49

     Ovo nisu trebali napraviti ! 

    Čista nepravda jakom Alienu, kao i časnom Predatoru !

    Nisam gledala baš zbog tog spajanja nespojivog.

    Drago mi je da sam pročitala vaše komentare. 

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2009. 20:58
    Gledao prvi AvP, smatram svetogrdjem pa nemam ni namjeru pribliziti se "rekvijemu".
    Beno

    Slažem se, imao sam prvi AvP na hardu, pobrisao i ne namjeravam niti gledati ovaj Requiem.
  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.1.2009. 21:32

    Vidim da ste aktualizirali ovu temu vezanu uz ovu prestrašnu simbiozu dva kultna filma odličnih ideja, vrhunske atmosfere i dobrih glumačkih izvedbi!

    Spojiti Aliena i Predatora u isti film je kao pomiješati grah s kobasicom i puding od čokolade pa sve to servirati u dubokoj čaši sa slamkom... KATASTROFA! Možda je najbolji izraz već spomenuto svetogrđe!

    Nije mi jasno što se zbiva u glavama likova koji dođu na ideju stvaranja ovakvih nebuloza!?

  • #8
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 22:15

    Vidim da ste aktualizirali ovu temu vezanu uz ovu prestrašnu simbiozu dva kultna filma odličnih ideja, vrhunske atmosfere i dobrih glumačkih izvedbi!

    Spojiti Aliena i Predatora u isti film je kao pomiješati grah s kobasicom i puding od čokolade pa sve to servirati u dubokoj čaši sa slamkom... KATASTROFA! Možda je najbolji izraz već spomenuto svetogrđe!

    Nije mi jasno što se zbiva u glavama likova koji dođu na ideju stvaranja ovakvih nebuloza!?


    buzdovan


      Možda su očekivali tko zna kakvu zaradu na tom, dobro kažeš svetogrđu ! 

  • #9
    0 0

    postova:1130
    mario @ 18.1.2009. 22:25

    Vidim da ste aktualizirali ovu temu vezanu uz ovu prestrašnu simbiozu dva kultna filma odličnih ideja, vrhunske atmosfere i dobrih glumačkih izvedbi!

    Spojiti Aliena i Predatora u isti film je kao pomiješati grah s kobasicom i puding od čokolade pa sve to servirati u dubokoj čaši sa slamkom... KATASTROFA! Možda je najbolji izraz već spomenuto svetogrđe!

    Nije mi jasno što se zbiva u glavama likova koji dođu na ideju stvaranja ovakvih nebuloza!?


    buzdovan


    Pa i prije AvP filmova je postojala cijela ta priča, ima cijeli serijal knjiga/stripova/video igara koji je krenuo negdje u 90-im. Čak se u filmu Predator 2 vidi lubanja od aliena.

    Filmovi ofc. su zaista negledljivi.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala