Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Apsolutnih 100

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.1.2011. 16:15

    inace nisam ljubitelj balkanskog filma i ima ih nekolicina samo koji mi odgovaraju ali ovaj mi je definitivno jedan od boljih balkanskih pa i EU filmova...

    kad sam ga krenul gledati prije nekih par god bil sam jako skeptican prema filmu ali me u vec prvim minutama jako zainteresiral i na kraju je ispal odlican film i moram napomenuti da Vuk Kostić je odigral jebenica ulogu....ja mu dajem komotno ocijenu 7,5...

    ukratko.....(copy)za one koji cijepidlace sa time.....

    Devetnaestogodišnji Saša je juniorski prvak Jugoslavije u streljaštvu. Priprema se za Svjetsko juniorsko prvenstvo u Parizu, najvažnije natjecanje u njegovom životu. Sašin brat i idol Igor, nekadašnji svjetski prvak, u ratu je zračnu pušku zamijenio snajperom i s ratišta se vratio navučen na heroin. Svakodnevno svjedočeći Igorovom propadanju, Saša se sve više psihički lomi i zapostavlja treninge...

    https://i126.photobucket.com/albums/p111/dZaysanchezzo/_74292931_apsolutnih100.jpg 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala