Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mamin novi frajer

1
  • #1
    1 0

    postova:70
    mocca @ 4.1.2009. 0:16

    los film.. grozno los:( Steta glumaca, vremena i novaca bacenih u snimanje ove katastrofe.

    Tom Hanks Jr. s njegovim obrvama, Antonio koji jos uvijek misli da je sexy Zorro, Selmica je izgubljena prica a bilo koji nalet na deformiranu, prezategnutu i napumpanih usana Megicu nije vise smijesan. Prica je imala potencijala, ali glavni glumci kao da nisu glumili u istom filmu. Svatko od njih vuce na svoju stranu i nikada se ne sretnu. Fore su vise nego jednostavne i ne uspiju niti zainteresirati a kamo li nasmijati. 

    Neka se spasi tko moze i sat i pol ulozi u bilo sto, ali stvarno bilo sto drugo. Sve je bolje od ovoga.

  • #2
    0 0

    postova:348
    masina @ 16.6.2021. 10:14
    Da osobe, narocito glumci, narocito americki, toliko pate od starenja pa bore i ostale normalne staracke pojave mijenjaju za uzasnu, iskrivljenu, plasticnu sliku nikad mi nece biti jasno. Meg, nekad onako lijepuskasta i prirodna, i vjerujem da je kao starija osoba mogla zadrzat tu ljepotu, morala da uradi ovo od sebe. Uzas... Hajd sad, noge je uvijek imala ruzne, zato i u ovom filmu kamera odlicno sakriva taj dio tijela. A mali Hanks mozda dobar za neki bezveze sitcom ili tako nesto...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala