Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

"Istrebljivač" Blade Runner

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.12.2010. 20:39

    evo za svoj 300-i komentar cu vam preporuciti izvrastan film sa glavnom ulogom Harrison Fordom ,sf triler iz 1982-e godine.......

     ovo je jedan od filmova koji su napravili temelj za sf filmove do dan danas od same arhitekture gradova pa sve do same tame buducnosti koje takvi filmovi prikazuju...

    ovaj film bez obzira sto je sf napravljeni je dubokoumno i pomalo sporo filmsko remak dijelo!

    ukratko...

    Godina je 2019. Kisele kiše pretvorile su nebo nad Los Angelesom u crvenu zavjesu smoga kroz koju sunčeva svjetlost jedva da i prodire. Obrisi nebodera sežu stotinama katova u vis. Grad kao čudovište, prirode niotkuda. Neki sretnici su pred ekološkim i društvenim kolapsom pobjegli na druge planete. Na njima, uz ljude, "žive" i replikanti - androidne kreature fizički identične ljudima. Bez ikakvih su prava, postojeći samo s namjerom da potraju nekoliko godina služeći kao radna snaga. Pristup na Zemlju nije im dozvoljen. Rick Deckard, umirovljeni istrebljivač odmetnutih replikanata, dobiva još jedan zadatak - uloviti skupinu koja je uspjela pobjeći s Marsa i nalazi se negdje u gradu.

    uzivajte u gledanju!!

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 12.12.2010. 21:32

    inače film je po knjizi Philipa K. Dicka 'Do Androids Dream of A Electric Sheep'..

    i napiši Harrison Ford ili Harrisonom Fordom ;)

  • #3
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 16.2.2011. 11:11
    i knjiga i film temelji su za svakog ljubitelja SF-a, baš sam nema dugo tražio djecu da mi skinu film, oni kažu da im je dosadan??? ta mladež!?!?!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala