Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

We're No Angels

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.11.2010. 20:48

    bas  si razmisljam neki dan koji film iz svoje bogate kolekcije da pogledam i tako pregledavam i naidem na film koji nisam gledal godinama ........

    izvrsni krim komedija  iz 1989  sa Robertom De Nirom,Sean Pennom i Demi Mooreom..........cista desetka i jedan od boljih filmova uopce.....

    preporucujem ga svima da ga pogledaju ko ga nije nece mu biti zao......ps znam da je remake (ali mi je bolji nego sa Bogartom)

    ukratko...

    Umjesto trojice odbjeglih kažnjenika ovdje su dvojica. Nedu (Robert De Niro) i Jimu (Sean Penn) se 'smiješi' smrtna kazna te se odlučuju na bijeg. Sakrivaju se u samostanu blizu kanadske granice te se prerušavaju u svećenike. Njihov master-plan uključuje bijeg preko granice u sklopu velike religijske ceremonije no, kao što to obično biva, nailaze na probleme.Wink
  • #2
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 16.11.2010. 18:39

    demi mooreom = demi moore shemale ftw :D:D:D:D

    i btw seanom pennom, a ne sean pennom.

    a osvrt na film: ništa posebno, nisam nešto pretjerano oduševljen bio :)

    cheers.

  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 16.11.2010. 19:31
    svaka cast majstore....... steta trebal si sa crvenom penkalom ispraviti i ocijeniti ali niko nije savrsen .....uzivaj u ispravljanju necijih komentara Wink
  • #4
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 16.11.2010. 19:34

    huha. i drugi put ispravim ;))

    ali ako nisi primjetil, komentiral sam film, a ovo ispravljanje mi je samo bonus bilo ;))

  • #5
    0 0

    postova:666
    doom @ 16.11.2010. 19:39
    :))oke ajd nek ti bude!!......:)))
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala