Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumnja

1
  • #1
    0 1

    postova:12
    piton007 @ 13.11.2010. 12:03
    dobar film.. i jako, jaaako  dosadan . :(
  • #2
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 20.2.2011. 14:07

    baš naprotiv, vrlo intrigantan i napet film

    sa djecom kao žrtvom, pokvarenim pedofilnim popom, i časnom koja se bori protiv vjetrenjača, tj protiv katoličke crkve...

    tri generacije izvrsnih glumaca,

    Amy postaje moja omiljena mlada glumica...

    najviše od svega bi u tom filmu volio vidjeti happy end, ali ni u filmu ni u životu, uz tu problematiku još dugo neće biti happy end-a

    gorčina nakon filma...

  • #3
    3 1

    postova:514
    fox89 @ 12.10.2011. 12:14

    maryl ponovno dokazuje zašto je baš ona jedna od najboljih glumica svih vremena, hoffman genijalan, amy adams također.

    zanimljivo je u ovom filmu, kako se mijenjaju simpatija i antipatija prema glavnim glumcima. u početku časnu sestru doživljavaš kao antipatičnu, uštogljenu, konzervativnu, strogu itd. ali kako radnja sve više odmiče, mijenja se i gledateljev pogled na nju. sa svećenikom potpuno obratna stvar.

    ona scena u kojoj se meryl i hoffman svađaju zbog poziva, časnoj sestri iz njegove prijašnje župe, je jedna od najboljih koje sam ikad vidio. sve njihove glumačke kvalitete u toj sceni dolaze do izražaja.

    odličan film, ali težak...

  • #4
    1 0

    postova:30
    robert rolc @ 13.4.2014. 14:02

    Odličan.Hoffman briljantan....A za Streep ne treba trošiti riječi...9/10

  • #5
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 25.11.2021. 15:14

    Ovaj film je oksimoron. Krasan film s mučnom temom. Divni glumci, svi! I da  ostavlja gorak okus...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala