Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Erin Brockovich

1
  • #1
    2 1

    postova:193
    akasha @ 30.8.2010. 16:29

    Odličan film, rađen prema istinitoj priči, o tome kako "moćni" ipak nisu svemogući Smile Julia je savršeno odigrala samohranu majku bez visokog obrazovanja koja se, uz svoje probleme, uspijeva izboriti za pravdu i pomoći drugima koji su odustali od nade u pobjedu prava i čovječnosti. Pogledajte zašto je dobila Oscara i brojne druge nagrade. Pohvale zaslužuje i Albert Finney u ulozi odvjetnika i njenog nadređenog. 

    Jedna zanimljivost: u cameo ulozi pojavljuje se prava Erin Brokovich kao konobarica Julia. Laughing

  • #2
    0 0

    postova:158
    jovil @ 30.8.2010. 16:40

    Odličan film, rađen prema istinitoj priči, o tome kako "moćni" ipak nisu svemogući Smile Julia je savršeno odigrala samohranu majku bez visokog obrazovanja koja se, uz svoje probleme, uspijeva izboriti za pravdu i pomoći drugima koji su odustali od nade u pobjedu prava i čovječnosti. Pogledajte zašto je dobila Oscara i brojne druge nagrade. Pohvale zaslužuje i Albert Finney u ulozi odvjetnika i njenog nadređenog. 

    Jedna zanimljivost: u cameo ulozi pojavljuje se prava Erin Brokovich kao konobarica Julia. Laughing


    Akasha

    100% i u stvarnom životu radi kao konobarica.Težak posao, al ako je kavana razradjena može se kroz bakšiš i ostalo izboriti duplo veća plaća.

     Odlična najava al u startu se gnušam od gledanja depresivnih filmova.

  • #3
    0 0

    postova:193
    akasha @ 30.8.2010. 16:51

    100% i u stvarnom životu radi kao konobarica.Težak posao, al ako je kavana razradjena može se kroz bakšiš i ostalo izboriti duplo veća plaća.

     Odlična najava al u startu se gnušam od gledanja depresivnih filmova.

     jovil 


    Laughing Kako depresivan kad ti kažem da ima happy end?

    Šalim se, znam na što misliš. Film nije laka zabava; ima prikaza teških života, depresija i beznađe kad čovjeka sroza bolest, a oni odgovorni izgledaju nedodirljivi.

    Film je za one koji vole priče koje potiču na razmišljanje.

  • #4
    0 0

    postova:158
    jovil @ 30.8.2010. 17:57


    Laughing Kako depresivan kad ti kažem da ima happy end?

    Šalim se, znam na što misliš. Film nije laka zabava; ima prikaza teških života, depresija i beznađe kad čovjeka sroza bolest, a oni odgovorni izgledaju nedodirljivi.

    Film je za one koji vole priče koje potiču na razmišljanje.


    Akasha

    Usudio bi se kazat da tematiku drame u filmovima puno više gleda ženski spol.

    Na koncu zaista težak žanr, al većina redatelja je kroz žanr drame napravila najbolje filmove.

  • #5
    0 1

    postova:1962
    aya @ 31.8.2010. 0:20

    100% i u stvarnom životu radi kao konobarica.Težak posao, al ako je kavana razradjena može se kroz bakšiš i ostalo izboriti duplo veća plaća.

     jovil

    Erin Brokovich ziher ne radi kao konobarica, diplomirala je prije nego što je postala "poznata".

    A čime se sada, između ostaloga, bavi...evo!


  • #6
    1 2

    postova:341
    hitman_4 @ 28.5.2011. 2:35
    julia roberts je preeEnjami u ovom filmuLaughing
  • #7
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 22.12.2015. 9:05

    fenomenalan film, fenomenalna priča...iako ga znam gotovo napamet uvijek ću ga pogledati od početka do kraja...sjetio sam se sad jednog dokumentarca o olovu u benzinu koje je, po toj emisiji, krivo za smrt, u mukama naravno, oko 200.000.000 ljudi širom svijeta, a naftni lobi, prvenstveno američki,  opet naravno, negirao je  situaciju i istraživanja gotovo 30 godina...

  • #8
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 23.12.2015. 9:23

    moguće, ali mislim da nije toliko detalja bilo o tipu...bio je to neki dokumentarac u onom igrano-animiranom stilu...karma, božja kazna, sudbina...kako god to nazvali.....

  • #9
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 25.4.2020. 11:44

    dobar film veceras,i odlicna Julija Roberts,od onih pocetnih lajt uloga prometnula se u jednu od najboljih glumica danasnjice,slicno kao i Kristen Dunst npr (Fargo,Melancholia..)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala