Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Edward Škaroruki

1
  • #1
    3 0

    postova:26
    kenji @ 29.3.2010. 2:57

    Što se mene tiče najbolji Burtonov film. Glavni lik sadrži dosta Burtona u ( i na -- friz) sebi. Filmski genij je i sam nekad začudo bio čudak s malo prijatelja i razbarušenom vanjštinom.

    No, film je apsolutno savršena, sentimentalna i malčice uvrnuta bajka s jednim od najsimpatičnijih gl. likova ikada. 

  • #2
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.3.2011. 22:21

    Što se mene tiče najbolji Burtonov film. Glavni lik sadrži dosta Burtona u ( i na -- friz) sebi. Filmski genij je i sam nekad začudo bio čudak s malo prijatelja i razbarušenom vanjštinom.

    No, film je apsolutno savršena, sentimentalna i malčice uvrnuta bajka s jednim od najsimpatičnijih gl. likova ikada. 


    Kenji


    Slažem se sa svim napisanim i dodajem.

    Ovo je pričao o ljudima drugačijima od nas, priča o predrasudama. 

  • #3
    2 0

    postova:211
    bumerang @ 1.4.2011. 9:41
    film je super,trebao je postati neko,a postao kreacija savrsena.
  • #4
    1 0

    postova:80
    cor @ 29.8.2013. 7:35

    nisam neki ljubitelj ni deepa ni burtonovih filmskih fantazija. istina da su originalne i simpatične, nešto kao bajke za odrasle ali ovaj mi je nadraži, i najbolji, deep je savršen.

    svi koji su pomalo na svoju ruku hehe, može se i tako reći, vole ovaj film, iz jednostavnog razloga, jer se prepoznaju u njemu.

  • #5
    0 0

    postova:4
    andreamarina @ 13.2.2015. 20:26

    Film je odličan. Johnny Depp je moj omiljeni glumac.

  • #6
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 5.2.2016. 16:44

    Neobičan film koji nekako bizarno i bajkovito prikazuje zapravo kako doslovno netko neobičan i čudnovat može djelovati svijetu i svijet njemu, kako to može biti dobro i loše te kako su ljudi spremni osuđivati i napasti sve što im je na prvi pogled strano.

    Ovdje je sve to prikazano namjerno na karikiran i indirektan način.

    Unatoč malo patetike i potpuno nesuvisloj premisi i priči, kvaliteta filma je da može privući svakoga tko mu da šansu i pogleda ga.

  • #7
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 5.2.2016. 21:23

    najbolji burtonov film

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala