Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Žica - Kompletna prva sezona

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.10.2008. 13:41

    Ovu seriju jednostavno ne mogu dovoljno nahvaliti, napeta od početka do kraja. Manje poznati glumci ali zaista fantastično odrađen posao. Omar Little, gay kriminalac koji krade od dilera drogom, je jedan od najzanimljivijih likova koji se pojavio na TV-u od ne znam kad. A must see.

    11/10

  • #2
    0 0

    postova:41
    incognito @ 31.3.2011. 0:01

    Prejaka je serija, sviđa mi se što je realističnija od ostalih kriminalističkih serija, murjaci nisu savršeni čuvari zakona i pravde... i još uz to radnja je smještena u - Baltimore! I moram se složiti da je Omar najžešći lik, i prava je šteta što nije dobio veću minutažu! Sve u svemu - 9,5/10 !

    Da li su je kod nas uopće prikazivali?

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 31.3.2011. 0:47

    Prejaka je serija, sviđa mi se što je realističnija od ostalih kriminalističkih serija, murjaci nisu savršeni čuvari zakona i pravde... i još uz to radnja je smještena u - Baltimore! I moram se složiti da je Omar najžešći lik, i prava je šteta što nije dobio veću minutažu! Sve u svemu - 9,5/10 !

    Da li se The Wire kod nas uopće prikazivala?


    Incognito

    Nope, ne stignu prikazati od Ezela i 1001 noći. Smile

    Nedavno je po treći put pogledao... svaki put mi je sve bolja.

    Dovoljno je pogledati što Charlie Brooker kaže.

     

  • #4
    0 0

    postova:41
    incognito @ 1.4.2011. 18:16

    Hm... ja sam mislila da je serija samo kod nas zapostavljena, al' evo kaže Brooker da je općenito zapostavljena... možda zbog brutalnosti, ne znam zbog čega drugog... ili se nekom nije svidjelo što policajci nisu oličenje morala. Smile

    Meni je u svakom slučaju genijalna, prvi put je gledam, sad sam na 4. sezoni.

  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.4.2011. 20:59

    Hm... ja sam mislila da je serija samo kod nas zapostavljena, al' evo kaže Brooker da je općenito zapostavljena... možda zbog brutalnosti, ne znam zbog čega drugog... ili se nekom nije svidjelo što policajci nisu oličenje morala. Smile

    Meni je u svakom slučaju genijalna, prvi put je gledam, sad sam na 4. sezoni.


    Incognito


    Ssad kad nešto novo pogledam sasmo pomislim, dobro je... ali nije kao The Wire (osim Deadwooda koji je genijalan).

    Najboljja serija koju nitko nije gledao :(

  • #6
    0 0

    postova:41
    incognito @ 3.4.2011. 17:39

    Pa dobro, Deadwood je ipak dobio više prostora... iako se sjećam da je imao neki loš termin na HTV-u. Doduše, ne znam jesu ga uopće pustili do kraja? Ali da, i to sam pokušala uhvatiti kad god sam mogla...Smile

    Pogledala sam The Wire do kraja... kraj je bolno realan, malo me i deprimirao, hehe!

    Za političare, kriminalce i loše policajce zapravo nema kraja! Cry

  • #7
    0 0

    postova:1130
    mario @ 3.4.2011. 17:58

    Pa dobro, Deadwood je ipak dobio više prostora... iako se sjećam da je imao neki loš termin na HTV-u. Doduše, ne znam jesu ga uopće pustili do kraja? Ali da, i to sam pokušala uhvatiti kad god sam mogla...Smile

    Pogledala sam The Wire do kraja... kraj je bolno realan, malo me i deprimirao, hehe!

    Za političare, kriminalce i loše policajce zapravo nema kraja! Cry


    Incognito
    Da, nije onako klasičan završetak kako bi očekivao, što je još jedan veliki plus za seriju. Sve je ostalo isto, samo su nova imena na sceni.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala