Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Darwin awards

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 12.1.2010. 1:13

    Toliko poznatih glumaca, toliko poznatih cameo uloga, tako dobra tema (darwin awards) a takvo razocarenje od filma. Jos uvijek nemogu vjerovat koja sve imena samo prosecu ovaj film: Wilmer Valderrama, David Arquette, Juliette Lewis, Chris Penn, Julianna Margulies, Robin Tunney, Josh Charles, Lukas Haas, Lawrence Ferlinghetti, Kevin Dunn, Brad Hunt, decki iz Metallice, legendarni Adam Savage i Jamie Hyneman iz Mythbustersa, itd...
    U glavnim su ulogama Joseph Fiennes ciji lik cijeli film neodoljivo podsjeca na losu kopiju Munka i Winona Ryder koja u ovom filmu glumi toliko amaterski i lose da je zaista tesko za gledat.

    Gledam na IMDB-u, pod zanr je navedeno: Adventure | Comedy | Romance. Radnja u filmu je prilicno navucena i neinteresantna tako da tesko da opravdava ovo Adventure. Nije dovoljno smijesno da bi bilo komedija (dapace, zbog ocitog plagiranja Munka i ocajne Winone, vise je iritantan nego smijesan). Glavni likovi su nezanimljivi i drveni bez imalo"kemije" pa se ne slazem ni s ovom Romance...

    4/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala