Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Danova prava ljubav

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 24.9.2008. 0:31

    Nakon dugo vremena jedan film koji me oduševio. Nema krvi, nema seksa, akcije, nema ničeg "narodski" uzbudljivog, samo topla priča o ljubavi začinjena humorom. Jel to ja pišem ???

    Steve Carell je još jednom potvrdio da je apsolutna zvijezda. Iako je na početku karijere teško dobivao glavne uloge, nakon 40 godišnjeg junfera postao je jedan od najtraženijih komičara. Ono što je fascinantno kod Štefa je da te s lakoćom može nasmijati do suza, a par minuta kasnije natjerati da dovučeš dasku za rezanje luka i baciš se na posao kako žena ne bi skužila da ti curi oko.

    U svakom slučaju želite li pogledati stvarno uzbudljivo neuzbudljiv film - preporuka.

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 24.9.2008. 13:17

    Hear, hear...

    Gledao ga nedavno i baš mi se film svidio, malo romantike, malo smijeha i suza, taman savršena doza za dobar film. Jedina mana je što glumi i Dane Cook, kojeg ne mogu smislit.

  • #3
    1 0

    postova:1
    doc04dj @ 18.2.2011. 19:19

    Film se svakako isplati pogledati! Pogledao sam ga i iznenadio se izvanrednim  Steve Carell-om!! U svaki svoj film unese neki cudan smiosao za humor :)). Odlican glumac!

  • #4
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 18.2.2011. 23:56
    preporuka od srca :-)
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala