Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Unsane

1
  • #1
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.3.2019. 10:38
    Opak film...dio s bolnicama i osiguranjem je strasniji od drugog zapleta u filmu...kad na kraju filma napisu da je isti fikcija ali nekako ti se cini da nije daleko od istine...zavrsna epizodica glupa i suvisna
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2019. 14:36

    U ovom filmu nema elemenata horora, ako netko očekuje horor film, ovo je klasični triler.

    Slažem se s komentarom @bearfoot - a, da je završna epizoda suvišna i glupa.

    Iako triler najstrašniji dio filma je sustav u kojem živimo, a to vjerno pokazuje ovaj film, a to su mala sitna slova koja uglavnom potpišemo bez da ih čitamo,  tada nas preuzima sustav bez da itko mari za vas prepušteni ste sustavu i sretni ste ako izađete živi, birokracija, bolnice, osiguranja i ako uz to još imate i manijaka za vratom e onda ste u velikom problemu jer po zakonu je sve u redu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala