Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Petak 13.

1
  • #1
    3 0

    postova:14
    terminator56 @ 28.10.2009. 19:54

    kao mi na k***c idu ovi moderni horori. moja bi mačka napravila bolji film.

    serijal petak 13. nikad nije bio poznat po veliko kvaliteti i zapravo rađen po uzpru na jedan drugi proslavljeno horor serijal, noć vještica. ali je činjenica da i najgori nastavak noći vještica je bolji od najboljeg djela petka 13.

    nevjerojatno glup scenarij prepun klišejiziranih, napaljenih i tupavih tinejđera sa dodatkom maskiranog poremećenog ubojice. to je upravo 90 % sdržaja svih modernih horora

    ocjena: 0.1/10

  • #2
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.1.2011. 17:37

    Na ovaj film ne smijete gledati kao na remake - pa vam možda bude dobar, ako ništa onda scene ubijanja i krvi, koje su ništa - u usporedbi sa recimo serijom Spartacus.

    Tko voli horor kad padne noć kreće strava, a dolaskom jutra olakšanje - gledajte, ja pogledao iz znatiželje da vidim kakav je remake i sad nemoram čitavu godinu gledati više ovakve filmove. 

  • #3
    1 1

    postova:666
    doom @ 23.1.2011. 11:36

    terminatoru necu komentirati neke tvoje rijeci jer mi se neda ici u raspravu sa tobom jer si u nekim stvarima .........

    kaj se tice ovog filma ja savjetujem ljudima uvijek i uvjek cu savjetovati da najprije pogledaju originale jer znam dosta ljudi koji pogledaju remake i onda im je film glup i imaju takvu predođbu o originalu ......kad je taj film izasel isel sam ga odma gledati jer obozavam horore i shlasere....posle sam malo posurfal po nekim forumima i prodavaonica net dvd-a kritike kod ljudi su bile ocekivane nekih solidnih 5 od 10 sta je za ocekivati za jedan remake.....mene osobno rijetko koji remake iznenadi ali definitivno ima i gorih...

    kaj se samog filma tice ja mislim  da je film oke nama koji volimo  takve filmove a onima kojima nije to žanrr ocijena ce biti jako niska ....jer ono poznata stvar ..tinejđeri,alkohol,sex i ubojica koji kolje i niko ga nemoze zaustaviti vise manje predvidene scene itd ali ljudi napominjem da je to srž slasera i da su oni takvi je i kad pocnete gledati takve filmove netrebate ocekivati nista manje i nista vise!!

  • #4
    1 3

    postova:8
    kasamar @ 6.3.2011. 10:53
    ovaj 12 dio petka 13-og iskreno nije ni meni nesto sjeo.najbolji dijelovi su mi: 1,2,3,4. ali ne slaze se sa tobom da je najgori nastavak noc vjestica bolji od najboljeg nastavka petka 13-og. gledao sam sve dijelove noci vjestica i nijedan me nije fascinirao kao petak 13-ti.neznam zasto je prvi dio noci vjestica dobio vecu ocjenu od petka 13 koji me vise uplasio sa boljim ubistvima.boljom atmonsferom, muzikom.i po meni noc vjestica je los horor.
  • #5
    1 4

    postova:47
    nitko0 @ 12.7.2013. 13:38
    ovaj horor pato od upbičajenih horor bolesti danas sve je idilično najbolji dani ikad i onda svi umru
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala