Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Događaj

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 10.6.2008. 14:05

    Mislim da je Shyalamanu potreban hit film jer su mu zadnjih par filmova bili čisti promašaji...pri tom mislim na Lady in the water i The Village, a ni Signs mu nije nešto extra. Samo se nadam da mu i ovo neće na isti kalup biti. 

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 13.6.2008. 13:51
    Ništa od ovoga filma izgleda, po prvi reviewima što sam čitao film je klasificiran kao hm.... "čisto zlo".  Shyamalanova karijera je otišla toliko nizbrdo da je više ništa ne može izvući.
  • #3
    2 0

    postova:14
    curica @ 24.9.2009. 0:32

    po foršpanu se činio zanimljim međutim, šteta vremena

  • #4
    3 0

    postova:26
    mihailo valjetić @ 26.6.2013. 19:36

    Moja ocijena je 4/10. Film na prvi pogled izgleda kao neki ODLIČAN spoj horora i SF filma, a ustvari je nešto što ne mogu reći, a da ne uvrijedim režiju. Meni se jedino svidio scenarij koji je u stvari moguć da se dogodi s obzirom na vrijeme u kojem živimo. Sve u svemu, s toliko razvučenim i predvidljiv scenama (već kad su u početku spomenili pčele, znao sam da će imati nekakve veze s tim), mislim da je četvorka od mene još i poklonjena. 

  • #5
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 20.7.2014. 23:54

    Dobra ideja za film ali jako loše realizirano.

    Što reći, ja sam jedan od rijetkih koji je gledao ovaj film a da nisam počinio samoubojstvo.

    Ipak je to čin prirode.

    Oni koji su gledali ovaj film znaju o čemu pišem Smije se .

    Oni koji nisu gledali, niti nemojte, a ako baš morate gledati sklonite dalje od sebe pištolje, noževe, kosilice...... Smije se  i izbacite iz kuće sve žive biljke.......

  • #6
    1 4

    postova:113
    fiorano @ 2.5.2015. 14:12

    Negledljivo.

  • #7
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 3.5.2015. 0:39

    Prilično glup film. 

    Pogledala sam ga do kraja samo zato jer sam morala i ispeglat  veš do kraja 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala