Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lawless

1
  • #1
    1 1

    postova:167
    apex @ 26.11.2012. 15:43
    Moram priznat iznenađujuće dobar film s odličnom glumačkom postavom. Isto tako za pohvalu je gluma pogotovo od Tom Hardya i glavnog negativca Guy Pearcea. Za mene 7,5/10
  • #2
    1 1

    postova:416
    taurus @ 28.3.2013. 12:24

    Odličan film,T.Hardy se zaista nameće kao jedan od najboljih glumaca današnjice što je potvrdio i sjajnom izvedbom u ovom filmu.Ostatak ekipe također vrlo dobar naročito G.Pearce kao negativac a prava je šteta što nismo imali više scena sa G.Oldmanom koji samo potvrđuje da može biti vrhunski u bilo kojem žanru i koliko god minuta mu redatelj dao on ih iskoristi na najbolji mogući način.Film od kojeg nisam mnogo očekivao ali nakon gledanja mu sa zadovoljstvom dajem ocjenu 10.

  • #3
    1 1

    postova:10
    david ds @ 11.8.2013. 18:37

    Stvarno jako dobar film, preporuka svima za pogledati. 

    Moja ocjena 8/10

  • #4
    2 1

    postova:348
    masina @ 7.12.2018. 22:57
    Odličan film. Pearce dominira svojom negativnom ulogom, i ostali su za pohvalu. Samo Labeouf hmmmm.... ali to je lični ukus. Nikad ga nisam gotivio kao glumca, nema karizmu, nema... nešto fali a i glumi uvijek prisiljeno nekako.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala