Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pikantne Hollywoodske priče

1
  • #1
    0 0

    postova:70
    mocca @ 8.2.2009. 13:43

    Za one koji su pogledali film i pitaju se da li je moguce da se tako zivi i Hollywoodu... prema mojem iskustvu, odgovor je, nazalost (!), da. To je pretty much zivot producenta u LA-u, mozda ne sve u par tjedana, ali vise manje, that's about it!

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 26.2.2009. 0:55

    Iako me film nije razočarao nije me ni oduševio, sigurno su ga mogli napraviti "pikantijim" jer ovako očekivamo nekakav uvid i komentar na hollywoodske igrice a dobijemo mlaku priču koja ne uspijeva pokazati zube. Naravno, tu je i DeNiro, koji bi kao glavni lik, trebao privući i pridobiti simpatije gledatelja no on se uopće ne razlikuje od ostalih (imućnih) hollywoodskih vampira.

    Izdvojio bih Catherine Keener, koja je opet pokazala što zna.

  • #3
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 18.3.2012. 10:59

    Film prikazuje život producenta u Hollywoodu kojeg glumi De Niro, i da njega nema u glavnoj ulozi ovaj film bi se raspao, jer ostalo je u najbolju ruku osrednje. Što je šteta jer je tema prilično intrigantna, ali kao što je Mario napisao trebali su film napraviti ''pikantnijim''.

    Također odmah sam zapazio na listi glumaca hrpu zvijezda (De Niro, Willis, Penn...), ali oni imaju skroz minimalnu minutažu, te film u potpunosti nosi De Niro.

    I da ''Brothers In Arms'' je u soundtracku, ali makar obožavam Dire Straitse pjesma mi baš nije ''legla'' u scenu.

    Osrednji film koji izvlači De Niro.

    6/10

  • #4
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.10.2017. 13:41
    Ovaj je film vrlo dosadan prikaz hollywooda.Prica se vrti oko toga da Bruce Willis obrije svoju bradurinu i snimanju filma o cvjecaru.5.9/10 zbog De nira
  • #5
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 17.10.2017. 18:29

    dakle, zapravo je onda vrlo dobar prikaz Hollywooda :D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala