Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lockout

1
  • #1
    0 3

    postova:59
    scheilinkin @ 18.5.2012. 7:08
    Ovaj je sniman u Beogradu.
  • #2
    3 1

    postova:1
    filmovac @ 18.7.2012. 0:09

    katastrofa od filma. priča je toliko plitka da cijeli film iritira.

    čista jedinica...

  • #3
    3 2

    postova:599
    lordadamko @ 19.7.2012. 11:21

    neznam za vas al cim u filmu ima neka dobra teta vise mi nemoze bit cista jedinica, bar dvojkaOsmijeh

    a film je neki trash akciski si-fi s hrpom kliseja...ak ga kao takvog odete i gledat (ne u kinu naravno vec besplatno) onda se necete toliko ni razocarat...

    jos ak cete koje pivce lagano gutat, vidit poneku eksploziju i dobru curu recete da je film skoro i prosjecanCool

  • #4
    3 7

    postova:405
    karakteran @ 19.7.2012. 14:21

    film je smeće.

  • #5
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 22.7.2012. 21:34

    Solidni i nezahtijevni filmic,cgi u pocetku totalna katastrofa kasnije srednja zalost,radnja ko svaka druga tog tipa filma samo kaj se ovdje dogada u orbiti a ne u nekom zatvoru na zemlji...neke stvari su fakat sf :)....Nista necete izgubiti ako ga pogledate a ni ako ga nepogledate....film ima par dobrih poteza zbog kojih je gledljiv ,previse pokusaja humora od glavnog aktera koji sa vremenom postaje malo naporan ali oke....4/10

  • #6
    1 0

    postova:416
    taurus @ 23.1.2013. 15:28

    Kada se pogleda ovaj film čovjek se zapita šta u njemu radi G.Pierce,mislim da njegov talenat ipak prevazilazi ovakva ispodprosječna ostvarenja.

  • #7
    0 0

    postova:8
    droca @ 8.3.2015. 20:49

    acca. taurus: za mene vrhunac karijere guy pearcea je kao mondego u grofu monte cristo- pašu mu jedino uloge marginalaca, a ne centralnih likova.Mercedes Iguanda je za njega ipak prevelik zalogaj od kojega bi se čovik naprosto ugušija i izdušija na sve 4. ali doslovce.Namiguje

  • #8
    0 0

    postova:1
    stuntmanmike @ 23.1.2016. 11:59
    Teško smeće od filma,od radnje do glumaca...ništa ali baš ništa u ovom filmu nije vrijedno spomena. Nemogu vjerovati da je ovakvo smeće bilo plasirano u kina...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala