Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Koliba u šumi

1 2
  • #1
    4 3

    postova:36
    zumbul @ 6.5.2012. 21:59
    Ne idite gledati, nagledala sam se hororaca ali ovo je najobicnije krvavo smece. najjadniji, najbijedniji, najgluplji i najbezvezniji film koji sam ikada gledala. Da ne spominjem da je trebao biti horor film. Nit je strasan, nit je zabavan, sminka i kostimi na zombijima i cudovistima je tako losa, kao da nije sniman u ovom tisucljecu (vec 1980ih). Jedini razlog zasto sam isla gledati film je zato sto ima ocjenu 8.0 na imdb, i isto tako visoku na rotten tomatoes. Ne znam tko je smislio radnju filma, ali mora da je neki napuseni krepil. Od pocetka sam htjela otici iz kina, jedino visoka ocjena me ostavila na sjedalu, toliko mi je zao izgubljenih minuta  zivota na takvom smecu.
  • #2
    2 2

    postova:36
    zumbul @ 6.5.2012. 23:57
    nekako mi je jasno zasto je tako jadan film dobio tako visoku ocjenu. tema je slicna kao u igrama gladi i gameru, i ovdje je kao prica dublja...samo kao da je neki bezveznjak snimio film.
  • #3
    2 4

    postova:8
    homodiurnus @ 7.5.2012. 9:26

    Film je vrhunsko smeće!

    Ukoliko želite napustiti kino tupog pogleda i s gorkim okusom u ustima onda pokušajte odgledati ovu filmsku izdrkotinu.

    Cry

  • #4
    2 3

    postova:36
    vampire @ 16.5.2012. 21:37

    ha ?????????

    zar bi ovo trebalo biti strasno ???????????

    ????????????????????????????????????????????????

  • #5
    3 3

    postova:1
    mrkva @ 20.5.2012. 22:07
    Dobro da sam vidio ovo. Imo sam namjeru gledat :-/
  • #6
    3 2

    postova:41
    borgia @ 31.5.2012. 18:56

    Kao parodija  ovaj film funkcionira OK, kao horor nikako. U cijelom filmu nema baš niti jedne scene koja zastrašuje, tako da sam s te strane,kao ljubitelj hororaca bio razočaran, ipak ne mogu reći da sam se dosađivao gledajući ga.

     Scenarij je pomalo sulud, no ne može se poreći da je donekle kreativan,a opet kao da ga je naškrabao kakav manijak pod utjecajem težih droga i žestokog alkohola. Ako ga se ne shvatio ozbiljno film je umjereno zabavan,nešto poput "Igara gladi" na heroinu.

    Pred kraj filma događa se  pravi đumbus,KRV, KRV ,KRV kao da gledate kako netko igra "Dead rising 2" na PlayStationu i  onda kad već mislite odustati i poslati sve kvragu, evo ti Sigourney Weaver sa nekakvim blesavim objašnjenjem za cijeli taj pokolj.

    Na kraju sam se  zapitao koja je poruka ovog filma, kako to da su producenti prihvatili takav scenarij i na kraju kome bi ga preporučio, NEMAM POJMA, vidite sami.

    Ocjena neutralnih 5/10

  • #7
    1 1

    postova:341
    hitman_4 @ 31.5.2012. 21:32

    dosta je dobru ocjenu dobio na imdb-u,a pršte kritike.vjerovatno ću ga večeras pogledati.ako sam mogao probaviti ovce koje ubijaju,budem valjda i ovoSmije se

  • #8
    3 3

    postova:167
    apex @ 22.8.2012. 17:48
    Film je definitivno negledljiv..dijaloge bi i moja baka bolje napisala..na kraju filma sam se samo upito..kaj mi je to trebalo
  • #9
    1 2

    postova:37
    kalimero70 @ 27.11.2012. 22:48

    lose 2/10

  • #10
    2 4

    postova:72
    lizistrata @ 28.11.2012. 11:21

    Film je prezabavan bum bum tres krš, vi kaj ga pljujete ne znam što ste očekivali (al ajde ja volim treš) XD

    Zato se ponekad isplati pročitati kritike prije gledanja da se čovjek može pripremiti što ide gledati :D
    Sve dok ga se ne gleda kao horrorac nego funny trash za mozak na pašu od mene dobiva 7/10 ^.^

  • #11
    8 3

    postova:1130
    mario @ 28.11.2012. 12:29

    Spoilers ahoy!

    Zar nitko ovdje ne gleda horore? Pa cijeli film je osvrt na klišeje slasher horora koje svaki ljubitelj žanra zna napamet.  Znanstvenici predstavljaju redatelje koji biraju klasične lokacije, čudovišta (scena u liftu je epic) koja će ih nastanit i sve to rade kako bi zadovoljili glad Old Ones, koji predstavljaju publiku. Kad sam spomenuo scenu u liftu pa već tu možete prepoznati hrpu slavnih monstruma, od  Pinheada (Hellrasier) i Pennywisea (It) do Dollsa (The Strangers) i živog stabla (Evil Dead).

    Cabin mi je jedan najboljih horora koje sam pogledao u zadnje vrijeme, film kojeg je napravio fan za fanove.

  • #12
    2 1

    postova:271
    sebulba @ 28.11.2012. 16:02
    meni film sasvim solidan.naravno nema veze s hororom, cak me malo podsjeca na cube. a ona scena s sirenom je najjaca sprdnja.
  • #13
    3 5

    postova:256
    manuel robbery @ 2.2.2013. 0:00

    Najgori film koji sam u životu pogledo. Teško smeće, samo je totalno lud lik mogao napisati ovako debilan scenarij a još je ludji onaj ko je ovo išao snimati.

    1/10

  • #14
    4 6

    postova:8
    miro ahmetovic @ 2.2.2013. 2:26

    Ne kontam one kojim se ovo svidja.

  • #15
    2 2

    postova:35
    agram87 @ 31.10.2014. 23:57
    Ovakvih filmova ima sve vise i vise...previse pusenja trave dovodi do ovakvih sranja..parodija koja nema smisla
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala