Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Željezna dama

1
  • #1
    1 0

    postova:41
    borgia @ 2.4.2012. 20:04

    Heh,za početak mislim da je  Željezna lady zaslužila mnogo bolji biografski film od ovog.

    Osim M. Streep koja je izvanredna sve ostalo je drugorazredno. Film je zbrčkan, ostarjela gđa. Thatcher koja pod stare dane pati od ozbiljne demencije prisječa se fragmenata svoje slavne prošlosti ,a najviše je prostora dobio njezin odnos sa pokojnim mužem i to je zapravo najbolji dio priče. Prisječanja iz njezinog političkog života  su pak nerealno prikazana  i izuzetno su feministički obojana.

    Samo za okorjele fanove bivše Premijerke te pokoju članicu udruge BABE, a svi ostali pričekajte lijepo dolazak filma na DVD

     Ocjena: 5/10

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 23.4.2013. 14:27

    slažem se u svemu s prethodnim komentarom...sve osim odlične Meryl, i solidnih ostalih glumaca, je jednostavno loše...a siguran sam da je sposobniji redateljsko/scenaristički tim mogao napraviti vrlo dobar film o ''Željeznoj lady''...

    i da, iako je Meryl odlična, po mom sudu Oscar je ter godine ipak trebala dobiti Michelle Williams...

  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 23.4.2013. 22:01

    film je nažalost loš i bok.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala