Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Moj tjedan s Marilyn

1
  • #1
    2 3

    postova:2
    b0o @ 30.3.2012. 13:36
    Skinula sam ovaj film, i baš sam se veselila pogledati ga jer mi se činio kao zanimljiv film... a kad ono sat i po vremena jade i bjeda! Film je stvarno dosadan, nakon sat vremena skontaš da ne znaš koji si k* gledao predhodnih sat vremena i onda pogledaš do kraja sa uvjerenjem da će doći do nekog obrata radnje, ali to se ne desi! Ubiješ sat i po vremena svog života zbog stvarno glupog filma! Možda sam malo previše popljuvala film, ali eto moja ocjena je 3/10 ... i preporučujem ga pogledati osobama bez života! :D
  • #2
    3 0

    postova:61
    gavran123 @ 23.5.2012. 23:40

    bezveze film

  • #3
    3 4

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 9:25

    gledao sam ga davno. smeće.

    edit: zašto marylin glumi neka ružnjikava glumica? pa jel i tamo ide sve po vezi?

  • #4
    5 4

    postova:513
    bozoli @ 24.5.2012. 23:52

    Hvala b0o, evo javlja se osoba bez života. Preporučujem ti da slijedeći puta kad planiraš izjaviti nešto što će uvrijediti možda pola foruma, da duuuboko udahneš i... preskočiš.

    Film vrijedi pogledati sa slijedećih aspekata:

    a) tko je bila Marylin Monroe? Osoba na naslovnicama ili žena smrtno željna ljubavi i pažnje

    b) Michelle Williams, ta "ružnjikava" glumica koja je dobila ulogu preko veze, je trostruko nominirana za Oscara (to je tri točno tri puta više nego ti i ja zajedno, karakteran, i kladim se da je isto toliko puta i ljepša) i dvostruko nominirana za BAFTA-u. Odlikuje se senzibilitetom i ranjivošću u svojim ulogama, ali u ovom filmu prevršava svake mjere. To je emotional rollercoaster -

    c) koliku ulogu u njenoj smrti su igrali ljudi oko nje, ljudi koju su dolazili u direktan odnos sa tom krhkom, manično-depresivnom ženom, i kojima je bilo u interesu nastaviti tu fasadu seksipilne heroine.

    Ne znam, možda je netko očekivao akcić ili neku drugu tragediju. Ovaj film to definitivno nije. On je psihološka studija jedne od najupečatljivijih žena 20. stoljeća.

  • #5
    2 5

    postova:1962
    aya @ 25.5.2012. 0:51

    @ Bozoli - sve stoji što si napisala u vezi M.M., ja sam njena velika obožavateljica.

    Jedino, ne mogu, a da se ne složim s karakternim (i to je moguće Namiguje), Michelle Williams me užasno iritira i naprosto NIJE lijepa!

  • #6
    3 2

    postova:513
    bozoli @ 25.5.2012. 21:16

    Meni je ona preslatka. Od osoba koje me strašno nerviraju na filmu su samo Keira Knightley i Keira Knightley. Vjerojatno je većini ljudi ona ljepotica, ali (valjda) baš zato što me iritira mi se čini bar prosječnom (nikako ne ružnom, ružno je previše jaka riječ). Možda je to sve nakon onih debilnih komentara koje je izjavila nakon Okajanja (Atonement, 2007).

  • #7
    1 3

    postova:560
    crnisokol @ 22.4.2013. 15:09

    Film u kojem se jedino ističe Michelle Williams u ulozi Marilyn, odlična izvedba kojom očarava u svakoj sceni u kojoj se pojavi...ostalo ništa posebno...sad moram pogledati The Iron Lady da vidim zašto Michelle nije dobila Oscara...

  • #8
    4 2

    postova:130
    krushka @ 19.12.2015. 19:55

    Film je u redu, više liči na televizijski projekt nego na neku senzaciju, ali budući da je derivat intimnih zapisa jednog tjedna u životu čovjeka iz sjene, više od toga ne treba ni očekivati.

    M. Williams je čini mi se pristojno odradila svoju ulogu, iako mi baš i ne liči na Marilyn koja nije bila pretjerano lijepa (ali je definitivno bila ljepša od Williamsove), uzevši u obzir činjenicu da je operirala nos i bradu, glava djeluje nabubreno i nimalo ženstveno...brada isturena, a ni figura baš nije laskala njenoj ženstvenosti. Dubok prsni koš, široka ramena, uska zdjelica, a shodno tome i pomalo muški oblikovana i plosnata stražnjica koju jedino ženstvenom čini pristojna količina masnog tkiva. Ženski hormoni joj bar u tom segmentu nisu zakazali. Imala je pitom pogled, relativno lijepo oblikovane kosti lica (osim naravno brade) i imala je ono nešto što imaju samo ljudi s malo težom životnom pričom, dok Williams izgleda ko miss Piggy, a figura joj je totalno dječačka.
     
    No dobro, dosta kritiziranja izgleda tih dviju glumica jer se poanta filma valjda mota negdje oko pitanja tko je bila Marilyn. Izvući odgovor na to pitanje iz jednog tjedna njenog života malo je pretenciozan cilj, ali uz pomoć nekih informacija s wikipedije dade se naslutiti da je žena očito bila nestabilna i da je na krivom mjestu tražila smisao života. Dijelila je svoju ljubav šakom i kapom, ali je nikad nije dobila otkrivši to u najjačoj izjavi u filmu prema kojoj je svi vole kad misle da je ona Marilyn Monroe, a svi je napuste kad shvate da ona nije Marilyn. Tako to često biva kad želiš pare i slavu, puno se trošiš s kim stigneš. Jadna žena. Ne znam, ostaje joj valjda iluzija najseksi i najljepše pop ikone 20og stoljeća, ako postoji život poslije života da se time tješi.
     
  • #9
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 19.7.2016. 8:49

    sjecam se da sam jedva odgledao film,a razocarao se tim vise jer marilyn smatram najvecom pop ikonom dvadesetog stoljeca,svjestan cinjenice da je bila unosan holivudski proizvod,pa ja vise uzbudjenja i dramticnih situacija dozivim na jutarnjoj kavi i obilazeci lokalni konzum i pekaru,lose snimljeno i basta

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala