Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

J. Edgar

1
  • #1
    1 0

    postova:36
    zumbul @ 17.3.2012. 1:13
    nisam ocekivala toliko los film, po najavi sam bila spremna za odlican film. Uz to je glavna tema njegov homo ljubavni zivot....give me a break. 
  • #2
    1 0

    postova:41
    borgia @ 13.4.2012. 13:39

    Čini mi se da je ovo najlošiji Eastwoodov redateljski uradak,a možda sam samo  ja  kao veliki ljubitelj povijesti jednostavno htio da film bude nešto drugačiji.

    Nadao sam se nečemu na tragu Stoneova JFK-a, ali ovo je ipak ispala samo biografska drama fokusirana prvenstveno na Edgarov odnos sa majkom i ljubavnikom. Nadao sam se da će mnogo više radnje biti posvećeno Edgarovim zloglasnim dosjeima, o načinu na koji je držao u šaci predsjednika za predsjednikom, o njegovoj sposobnosti da se održi kao ravnatelj FBI-a gotovo 50 godina, o njegovim vezama sa američkim podzemljem i brojim javnim ličnostima toga doba. Svega toga ima samo u tragovima , a možda bi bilo bolje da uopće nema, možda bi bilo bolje da je Eastwood snimio film nazvan "Edgar & Clyde" isključivo o ljubavnim i obiteljskim jadima Ravnatelja.

    Mogu ipak kao plus reći kako je film lijepo snimljen, kako su kostimi, automobili i interijeri besprijekorni ali to se i očekuje od ovakve produkcije. Još jedna stvar , Leonardo di Caprio, glumac za kojeg mi se često  činilo da je ispod razine kvalitete filmova u kojima glumi, ovdje je odradio odličan posao i definitivno podiže ukupnu ocjenu "J.Edgara".

    Ocjena 6/10

  • #3
    1 1

    postova:405
    karakteran @ 13.4.2012. 14:47
    jfk je remek djelo nad remek djelima jedan od najboljih filmskih uradaka svih vremena. j. edgar mu nije ni do koljena. i ja jako volim američku povijest i s nestrpljenjem sam ga očekivao, ali se na kraju i totalno razočarao. nikad ništa tako loše nisam gledao s clint eastwoodom u redateljskoj ulozi. film je promašio bit, a to je prikaz povijesnih događaja koji su potresali ameriku tijekom njegovog mandata kada je kao šef FBI uspostavio moćne veze s mafijom koja mu je davala velik mito za protuusluge do držanja u šaci braće kennedy dok su obnašali vlast. više sam doznao o hooveru u jednom 45 minutnom dokumentarcu NG, nego u 137 minuta ovog filma. žešći promašaj. 1/5.
  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 14.4.2012. 0:05
    Dečki, a kako to da vi znate koja je trebala bit filma bolje od scenariste, redatelja i svih producenata? Laughing
  • #5
    0 0

    postova:207
    arina @ 31.8.2016. 3:06
    I ja sam više očekivala ali barem je DiCaprio dobro "držao" cijeli film.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala