Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Martovske ide

1
  • #1
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 7.2.2012. 12:22

    sviđa mi se film, a i Clooney više kao režiser nego kao glumac...

    nekoliko stvarno vrhunskih dijaloga, odlična atmosfera, obrat na obrat...

    jedina zamjerka je "pojebljivka", čiji mi lik nikako nije sjeo u priču, možda samo kao namjera da se pokaže kako se svijet ne vrti oko novca nego oko...

    Ryan-ov glumački izražaj već mi polako ide na živce... 

    preporučam film, napeto i bez "završetka"... 

  • #2
    1 1

    postova:416
    taurus @ 26.1.2013. 16:36

    Vrlo dobar politički triler,sjajno prikazuje sve zakulisne igre predizborne kampanje(nešto što zasigurno nije svojstveno samo američkoj politici).

  • #3
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 17.1.2015. 23:43

    Vrlo slabo,  dosadno i mlako u početku,  točnije prvih skoro sat vremena!  :-(  Da bi odjednom napokon počela radnja i to dinamicno i vješto,  prema kraju sve bolje. Clooney dosadan s glumom,  uvijek iste face,  frajerština, ne zna on glumit,  sve mu isto... Al njegov zaposlenik Stephen je fakat dobar...

    Ova mala na koju se bearfoot žali upravo to radi i da, u politici ima svega,  ko bi gori sad je doli i te spike.  I to ovaj film dobro prikazuje. 8/10 zbog loše dinamike!  Skoro odustala od gledanja od dosade i skoro propustila zapravo dobru priču. ..

  • #4
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 6.9.2016. 19:18
    znaci sat vremena treba cekati da se nesto pocne desavati u posljednjih 40ak minuta? super preporuka,ko neki dobar vic sa beskrano dugim uvodom,btw ne podnosim viceve,slusam samo one do 5 sek trajanja
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala