Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nemoguća misija: Protokol duh

1
  • #1
    3 1

    postova:48
    oldschool @ 18.12.2011. 21:50

    Dragi moji, ovo se zove zabava!

    Fantastična dinamika filma, iako prvi dio filma vrvi sa toliko spektakularnih scena da se možda čini da je drugi dio filma nešto sporiji no film je stvarno izvrstan konceptualno, vrhunski implementirane nove tehnologije i vrtoglava akcija koja će svakoga ostaviti bez daha.

    Moram reći da mi je par puta tokom filma prošlo kroz glavu da je ovo više James Bond film nego prošlih nekoliko bondova po pitanju metoda akcije, spektakularnih novih tehnologija i akcijskih scena, stvarno impresivno...

    Dakle po četvrti puta Agent Hunt kreće u akciju i to ovoga puta kao ostavljeni agent organizacije koja je spletom okolnosti ispala krivac za rušenje Kremlja i zahlađivanja odnosa između Rusije i Amerike ( još jedna Bond relikvija ). Hunt i njegova nova ekipa ( Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton ) love luđaka koji želi nuklearnim eksplozijama pokernuti novu evoluciju na zemlji... Loši momci su odlični, ne pretenciozni nego baš kakvi trebaju biti, Hunt i njegova ekipa tehnološki i akcijski u top formi i scene pripreme, zapleta i akcije su stvarno temeljito razrađene i vjerujem da je toliko toga i ostalo nezamijećeno... Sama scena na najvišem neboderu na svijetu u Dubaiu ostavlja bez daha, kapa dolje...

    Tom Cruise je još jednom pokazao što znači biti top profesionalni glumac i kao predvodnik ove odlične ekipe na čiju glumu stvarno nemam ozbiljnih zamjerki ( ne zaboravimo ovo je akcijski triler ).

    Napomena; film sam pogledao u normalnoj tehnologiji, tako da ne znam kakv je u Imaxu ili Extreme 3D-u. Da je 15 minuta kraći bilo bi još bolje, no film je ispunio i premašio sva očekivanja, veselim se sljedećem nastavku. 

    Film će vas ostaviti bez daha, nasmijati i oduševiti scenama i fotografijom... Vrhunska zabava!

    Nemoguća misija: Protokol duh - 7/10

  • #2
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 18.12.2011. 22:00
    Zahvaljujem @OldSchool. Smile To the torrents!!!
  • #3
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 18.12.2011. 22:55
    Nemrem vijerovati da naš OldSchool je dal ocjenu 7/10 ;)),ovo moram pogledati pa cisto samo radi njegovog pozitivnog komentara!NHF, malo te zekam!
  • #4
    0 0

    postova:26
    potlim23 @ 2.1.2012. 12:16

    Što reći nakon ovakvog komentara OldSchoola osim pridružiti se samim pohvalama. Film je pravo iznenađenje i napunjen je akcijom od samog početka do kraja što garantira uživanje u cijelom filmu. Po meni uvjerljivo najbolja scena je ona na Burj Khalifi (najviša zgrada na svijetu) koja je čak nadmašila i ono fascinantno izletanje vlaka iz vrlo lošeg filma Super 8.

    SVAKAKO POGLEDATI!!! SmileLaughing

  • #5
    2 1

    postova:377
    gestapo @ 15.4.2012. 17:40

    Eto i ja ga napokon pogledal i nedijelim entuzijazam sa ostalima,film je solidan sa super scenama,nije ostavil preveliki dojam na mene ,mozda zato sto sam previse ocekival eee pa nezanam.

    U filmu je bilo mnogo pokusaja humora ali od tih pokusaja je ostal samo pokusaj ,film je za moj pojam ubrzani a to je nekad dobro nekad lose ,u ovom slucaju lose,nekak mi je djelovala gluma hladno,bez emocija, ono tras tras bum idemo na drugu scenu...

    Moram priznati da su neke scene presavrsene,akcijski film pun hladne akcije  :),bolji je od drugog i treceg dijela,film bi mozda trebal ici pod žanr sf akcija...:)

    Nemojte puno ocekivati ako ga niste pogledali,to je jedan solidan filmic sa par dobrih scena.

    cijena 5/10

  • #6
    1 3

    postova:5
    zwoone @ 4.5.2012. 20:32
  • #7
    2 1

    postova:4
    movie_lover @ 17.8.2012. 0:16

    Što ste rekli malo ubrzan, ali kvalitetan film. Vrijedi pogledati!

  • #8
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 2.1.2013. 23:19

    osim s tehničkog aspekta, nemam nešto posebno za pohvalit u ovom filmu, akcijski prizori prikazani su jasno i "čitko", sve djeluje uvjerljivo,  likovi su na mjestu  i dobro "surađuju"... i dok s jedne strane, ko što reče @gestapo, imamo u stvari sf akcijski film, dotle s druge strane imamo i hrpu gluposti, izdvajam lansiranje rakete koja je stigla na cilj??? u vrijeme kad protivnička strana može čuti da je netko prdnuo u protivničkoj podmornici...sve to opravdava sam naziv filma...u sljedećem nastavku očekujem teleportaciju i svjetlosne mačeve...

  • #9
    0 2

    postova:193
    played @ 25.1.2013. 12:14

    predobar film

  • #10
    3 1

    postova:71
    lily7 @ 17.6.2013. 13:02

    Film solidan za jedan akcić, nema tu ništa originalnog u smislu teme, ali od ovakvih filmova mislim da nitko i ne očekuje otkrivanje tople vode. Ali zato su akcijske scene savršene, sigurno jedne od najboljih ikad, mogu se skoro svrstati u zasebnu umjetničku formu. Ono trčanje po Burj Kalifi sam čak pogledala par puta, tako je dobro to koreografirano i režirano. Nisam nikad mislila da ću jednog dana premotavati neku akcijsku scenu, ali eto, dogodi se i najciničnijima...

  • #11
    0 1

    postova:1
    dražen mesarić @ 4.10.2014. 13:52

    Cool

  • #12
    2 0

    postova:26
    blackskywalker @ 11.3.2016. 16:38
    ......nakon prvog dijela Nemoguce misije bio sam dosta razocaran sa drugim i sa trecim djelom, te je za njih vrijedilo ono pravilo da nastavci nikad nemogu biti kao prvi film....i onda izadje Protokl Duh i moram reci da dugo nisam uzivao u nekom akcijskom filmu kao u ovom.....i postao mi je najdrazi dio serijala.....moja topla preporuka....
  • #13
    1 0

    postova:19
    max69 @ 19.5.2019. 18:36
    vrlo dinamičan i zabavan film, ali ja sam cjepidlaka i meni sitnice mogu dosta pokvariti ukupni dojam. Npr. ako na tebe naleti jureći auto, onda se ne možeš samo ustati i sprintati za vozačem, ili ako voziš automobil, a na krovu se vršcima prstiju drži agent koji te pokušava ubiti, da ti ne padne na pamet prikočiti da ga katapultiraš na asfalt ispred sebe, pa ga lagano pregaziš...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala