Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ponoć u Parizu

1
  • #1
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.11.2011. 13:40

    ako mislite da Owen Wilson i Woody Alen nemaju ništa slično i zajedničko, pogledajte ovaj film, upravo je jezivo koliko ga je dobro Owen "skinuo",

    prekrasna scenografija i atmosfera, odlična muzika, odlična gluma,

    prekrasno dočaran Pariz prošlosti i sadašnjosti,

    premalo humora,  malo previše "zamornih" mucavih  dijaloga, ipak je to Woody....ali svako ponovno gledanje, od početnih kardova Pariza do samog završnog prizora, otkriva nove detalje koji ovaj film čine vrhunskim djelom filmske umjetnosti....

  • #2
    3 0

    postova:560
    crnisokol @ 3.12.2012. 14:48

    Ovaj film me oduševio. Očekivao sam nekakav ljubavni filmić tipa Vicky/Christina Barca ili You Will Meet..., no ovo je puno više od ljubavnog filma iako u pozadini jest ljubavna priča. No ovaj film na prekrasan način dočarava naš odnos prema prošlim vremenima, tj. nostalgiju. Također je i oda Parizu. Glumci vrlo dobri, pogotovo me ugodno iznenadio Wilson za kojeg sam sumnjao da može dobro nositi glavnu ulogu u ovakvom filmu. Glazba odlična, scenarij također, režija tipično Allenova uz to što nema nikakvih suvišnih scena/dijaloga u koje on zna zabrazditi.

    9/10

  • #3
    0 0

    postova:7
    carmen @ 20.8.2018. 21:11
    Owen briljantan!
  • #4
    1 0

    postova:542
    leon123 @ 21.8.2018. 10:22
    Odlicna gluma,odlicna rezija,scemarij i atmosfera.Ovo je najbolja Owenova uloga ikada.Bio ue briljantan,kao i svi glumci u ovom filmu.Ovaj film je remkek djelo. 10/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala