Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Besmrtnici 3D

1
  • #1
    1 1

    postova:48
    oldschool @ 13.11.2011. 20:51

    Eh, eh...

    Pokušavam se odlučiti da li je film dobar ili ne... Zanimljivo!

    Film koji će mnogi usporediti sa legendarnim "300"  i reći kako je mnogo toga preslikano iz njega, vjerojatno je nadmašio svog predhodnika u svakom pogledu... no to samo po sebi ne znači da je i bolji film od "300"...

    Prije svega film je vizualna gozba, toliko se toga događa u svakoj sceni da je teško pratiti sve... CGI je dobro ukomponiran i tjekom gledanja 3D je nenametljiv i nije se išlo na "prostituiranje" 3D-a kao u mnogim novim filmovima. Dijalozi su kratki, šturi, na prvu dobri no kod daljnje analize vrlo plitki i nespretni...

    U filmu je nekoliko klasičnih grčkih mitova i legendi interpretirano na vrlo zanimljiv i dobar način... Sam Tezej i njegova borba sa Minotaurom je fantastično ukomponirana u film, i konop kojim se pomaže da izađe iz labirinta zamijenjen je jednostavnim i efektnim trikom... Isto tako sam Titan Hyperion stavljen je u ulogu Kralja koji ih pokušava osloboditi kako bi sebi osigurao besmrtnost...

    Glumačka ekipa je dobra iako Cavill ( Tezej ) kojeg isčekujemo kao novog Supermana nije baš ostavio pre veliki dojam. Mickey Rourke ( Hyperion ) je postao nekako standardno dobar pod stare dane...Iz jednog površnog glumca pretvorio se praktički u instituciju... Freida Pinto je prava gozba za oči kao i sam film, dok je Stephen Dorff konačno dobio ulogu vrijednu spomena nakon Bladea, bila je tu i uloga u vrlo dobroj mini seriji XIII ( svakako pogledajte ako niste ). Tu je i John Hurt u ulozi starca, zemaljskog utjelovljenja Zeusa, mala uloga bez nekakve posebne vrijednosti...

    Kostimografija, mada je daleko od autentične, je impresivna. Već dugo nisam vidio nešto slično, i vjerojatno će postaviti standarde kao i sama vizuala filma.

    Pogledajte film, ako ništa drugo da posvjedočite novim standardima kostimografije i vizualne interpretacije, koji će postati standard i kopirani kao i Matrix koji je bio pravi vizualni šok kada je izašao.

    Besmrtnici 3D - 5/10

  • #2
    2 0

    postova:127
    maestroxxx @ 14.2.2012. 18:31

    Nebih puno da trošim riječi na ovaj film nije vrijedan toga,po meni totalni promašaj

    Zbilja ima privlačan naziv al obavezno ga zaobiđite ukoliko ne želite izgubit blizu dva sata u ništa

    Ocjena 1.5/10 

  • #3
    2 2

    postova:405
    karakteran @ 15.2.2012. 15:51
    čim sam vidio ss znao sam da je smeće. neću ga gledati.
  • #4
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 8.7.2012. 22:43

    Po meni vrlo dobar film 8/10 i svakako mi je bolji od filma 300.

    Rourke genijalan u ulozi Hiperiona - kakva doza brutalnosti.

    Lubitelji pustolovine, akcije, mitologije, pa i fantastike, svakako pogledati.

  • #5
    0 0

    postova:416
    taurus @ 29.1.2013. 16:52

    Glumci su solidno odradili svoj posao ali cjelokupan dojam je ipak loš.Ima nekoliko cool akcijskih scena i zanimljivo je vidjeti ovu interpretaciju grčkih božanstava ali je priča onako bezveze.U svakom slučaju ovome filmu je,čini mi se,prvenstveno cilj bio predstaviti Cavilla široj publici zbog predstojećeg Supermana i kao takav je ipak poslužio svrsi.

  • #6
    0 0

    postova:216
    bureq @ 23.4.2016. 20:27

    film je jako loš

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala