Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Put bez povratka 5

1
  • #1
    1 0

    postova:36
    zumbul @ 1.9.2011. 23:29

    zabavno! napokon horor film koji nije glup do daske...uz dozu svjezeg crnog humora i malo previse krvi.

  • #2
    0 1

    postova:127
    maestroxxx @ 2.9.2011. 10:20
    Ovaj serijal podsjeća na Saw previše nastavaka koji nemaju smisla,ovaj film najviše 3 nastavka i stop al stara slava čini čuda.Iskreno film i nije nešto.Imao sam priliku pogledat ga u kinu,sve je u ustaljenoj šemi,sve se unaprijed zna šta i kako.moja ocjena je 5 ništa više,bolje pogledat neki drugi film nego bacit novce na kino ulaznicu
  • #3
    0 1

    postova:48
    oldschool @ 4.9.2011. 20:07

    Do sada sam pogledao sve nastavke ove franšize i sve su solidni za pogledati. Ovaj nastavak je ispod prosjeka serijala...

    Ovaj serijal nije prožet vrhunskom glumom i vrhunskim glumcima međutim jurnjava od jedne do druge brutalne i nesvakidašnje nesreće čini ga gledljivim i jedini je razlog zbog kojeg imamo čak pet nastavaka. Slična stvar je i sa SAW franšizom. Svaki nastavak eksploatira ono što gledatelji žele vidjeti.

    U ovom nastavku malo manje do izražaja dolaze brutalne nesreće a malo više loša ispodprosjećna gluma, likovi i radnja. T je i največa greška filma... Da je kao i u prijašnjim nastavcima potencirano spašavanje od smrti i ovaj serijal bi bio uspješan kao i ostali, međutim, pao je nažalost ispod prosjeka. Ne sumjam da će biti snimljen i 6. dio i nadam se da će se vratiti na stari put i da će nesreće biti orginalnije od ovih po čemu je serijal i poznat.

    Gluma i glumci su bijedni, patetični... Radnja poznata međutim puno lošija nego prijašnje.

    Istaknuo bih nekoliko vrlo vrlo solidnih 3D effekata koji su bili jaaaaako dobri, inače 3D bi bio neopravdan kao i u dosta filmova koji u zadnje vrijeme izlaze... Čini mi se da su neki filmovi isforsirani u 3D-u kako bi nam se iz džepa izbilo nekoliko kuna više... U Americi opada trend gledanja 3D filmova osim ako nisu hit filmovi baš zbog cijena ulaznica, gledatelji nisu spremni platiti puno skuplju ulaznicu zbog u večini slučajeva dosta jadnih 3D efekata. Conan je tipičan primjer toga, jednostavno neznate zašto ste dva sata imali naočale na nosu i platili skuplju ulaznicu.

    Put bez povratka 5 - 2.5/10

    1.0 - 2.5  -smeće 
    2.6 - 3.9- dobar film, gledljivo
    4.0 - 5.9- vrlo dobro, pogledati
    6.0 - 7.5- odličan film, svakako pogledati
    7.6 - 10- izuzetan film, svakako pogledati
  • #4
    0 1

    postova:213
    zac @ 21.12.2011. 23:54
    Nedosljedni naljednik franšize no opet zabavno i gledljivo na koji će nesretni način i kojim redom "smrt" pogubit glavne aktere.
  • #5
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 9.4.2012. 21:54

    Kao fan ovog serijala moram reci jako slabo i dogada se isto što i u saw-u ,svaki nastavak sve gori ali u svakom nastavku ima nesto dobro da me prisili pogledati moguci nastavak...

    Evo zbog cega cu gledati eventualni 6 dio ,u ovom dijelu pocetak je obecavajuci i stvarno su ljepo obavili dio sa mostom a najvise me dojmil kraj....4.5/10

  • #6
    1 0

    postova:207
    arina @ 16.3.2016. 1:53
    Samo ovaj nastavak sam gledala i bio mi je ok.s obzirom da ne volim hororce.Neke scene su strašne 5/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala