Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kako se riješiti šefa?

1
  • #1
    0 0

    postova:48
    oldschool @ 19.8.2011. 22:05

    Petak poslijepodne, nakon kupovine knjiga sa klincem i klopom u Mex Cantini, novi film u kinu...

    Radnju ste pročitali, trailer pogledali a ja ću vam reči da je film vrlo zabavan!

    Odlična komedija o trojici prijatelja sa zajedničkim problemom - Kako se riješiti šefa?  Nespretni i neiskusni trojac baca se na "rješavanje" šefova i daje nam pregršt smjeha i zabave. Film nije po ničemu poseban međutim glumci su jako dobri u svojim ulogama a dosta nepoznati Charlie Day kao Dale je izvrstan. Taj trojac je u prvom planu međutim trojac šefova je također više nego odličan - Kevin Spacy - Colin Farrell - Jennifer Aniston stvarno su na nivou kao šefovi koji im zadaju muke... Da ne zaboravim tu je i Jamie Foxx kao Dean "MF" Jones... Stvarno je ugodno vidjeti velikane poput Spacya i Foxxa kako i u ovakvim filmovima daju dubinu likovima.

    Sve u svemu, ako ste  željni dobre zabave, dobrog humora svakako pogledajte ovaj film. U zadnje vrijeme kolaju razno razne komedije međutim teško izmame osmjeh na lice, ova komedija to radi svakih nekoliko minuta vrlo uspješno.

    Kako se riješiti šefa? - 6/10 - svakako pogledati

  • #2
    2 2

    postova:7
    luketinski @ 18.11.2011. 20:31
    meni je ovaj film u rangu Mamurluka 1,odličan humor,super zabava,najbolja komedija ove godine
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 18.11.2011. 22:36

    Meni nije toliko oduševila, gledajući glumačku ekipu mislio sam da će biti bi bolje. Ipak Charlie Day rula, kao i Jamie Foxx. A da o Jennifer Aniston i ne govorim.... me gusta Laughing 

  • #4
    2 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.1.2012. 10:14
    Mene baš i nije oduševio, rekao bih da je ovo osrednja komedija s par dobrih fora...još su me najviše nasmijale one scene kad se već vrte 'creditsi'...
  • #5
    4 0

    postova:256
    manuel robbery @ 14.6.2013. 4:14

    Nisam ljubitelj Americkog humora, ima njihovih serija koje ne mogu smisliti ali ovo je gledljivo. Glumacka postava je impresivna a film garantuje solidnu zabavu ali ne i vrhunsku.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala