Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pingvini gospodina Poppera

1
  • #1
    1 1

    postova:9
    baltazar @ 12.8.2011. 13:52
    znaci jedva cekam da pogledam film!..cini mi se kao odlican.
  • #2
    1 1

    postova:127
    maestroxxx @ 6.10.2011. 19:16

    Odmah na početku da napišem"ne očekujte puno od filma"

    Prošla su vremena jim carreya gdje je mogao pokazati pravi kvalitet,sjetimo se samo njegovog filma ace ventura itd,istina da pokušava kao glumac izvući maximum al puno toga neštima u samom pristupu današnjih filmova koji njemu očigledno negode

    Pingvini su kao u običnom animiranom crtiću,totalna koma.

    Film je za klince mada ni njima vjerovatno neće bit među favoritima,

    ocjena je 4/10  

  • #3
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 1.1.2012. 20:47

    Film je presavrsen u svim pogledima od teme(mada me malo podsijecal na film sa Murrayem  Veca od stvarnosti),radnje,upoznavanje sa likovima itd.Oni koji ocekuju od ovog filma urnebesnu komediju za popisat ,krivo ocekuju to je jedna slatka komedijica koja prvenstveno prikazuje sta znaci familija i koliko ona ubiti i na kraju znaci!

    Kaj se tice cgi pingvina odlicno napravljeno,nesvakidasnja tema, zato je i zanimljiv i zabavan!

    Film je definitivno za preporuku,moja ocijena je 9/10

    Nedrzite se moje ocijene koju sam stavil jer sam veliki fan Jim Carreya!

  • #4
    1 1

    postova:514
    fox89 @ 3.1.2012. 15:21

    jim carrey, usudio bih se reći, u svojem najgorem izdanju, a inače ga obožavam...

    izuzev  *POTENCIJALNI SPOILER*

    "slow motion scene"

    *SPOILER END*   

    koja mi je baš u njegovom stilu i koja me nasmijala. sve ostalo je previše forsirano i dosadno... slobodno preskočite film Smile

  • #5
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 24.12.2012. 20:11

    ideja i cijeli razvoj priče koji slijedi je toliko glup da nije ni zabavan ni smiješan, teško gledljiv film, čudim se ljudima koji se uopće angažiraju oko takve gluposti, pretpostavljma da nisu ni svjesni na čemu točno rade niti vide cijelu slku dok se u studiju sve ne montira u cjelinu...crtani film s tom pričom bio bi primjereniji format

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala