Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Green Lantern

1
  • #1
    2 1

    postova:48
    oldschool @ 24.7.2011. 16:42

    Vrlo pravocrtna priča o tome kako je Hal Jordan postao GL. Svakom ljubitelju stripa i Justice Laegue junaka priča je poznata i ova interpretacija će se njima i svidjeti. U svakom slučaju ako znate strip priča je poznata, ako neznate kroz film učite vrlo brzo, što znači dobru interpretaciju. Iskreno kao ljubitelju stripa Ryan Raynolds bio bi savršeni Flash ( tupav, nespretan i sa milion pitanja ), no nije napravio lošu stvar kao GL. Priča je dobra, drži vodu i u skladu je sa onime što bi ljubitelji stripa voljeli vidjeti, a mislim da će i onima koji priču ne znaju film sjesti poprilično dobro. Ovo nije oskarovac, ovo je odlična obiteljska zabava koja će zadovoljiti nekoliko generacija.

    Efekti u filmu su vrhunski, efekti prstena su fantastični. 

    Ryan Reynolds dobar, Mark Strong uvijek odličan, Tim Robbins bijedan - blijeda slika nekada odličnog glumca, i spomenuću legendarnog Temuera Morrisona kao Abin Sura...

    Sve u svemu i sa fantastičnim 3D efektima - solidna zabava.

    Green Lantern - 4.5/10

    " In Brigtest Day, in Blackest Night,

    No Evil shall escape my sight.

    Let those who worship evil´s might,

    Beware my Power...

    Green Lantern´s Light! "

  • #2
    1 3

    postova:1
    msmariablake @ 24.7.2011. 22:28
    Film je odličan... Oduševila me je glumica Blake Lively, koja glumi Carol inače je Halova šefica. Posebno mi se dopalo što ga je, u jednoj sceni kada se sretnu, ona prepoznala i sa maskom. Obično te super heroje niko ne može da prepozna iako se lepo vidi ko je. Prsten je pronašao nekog bez strahova i odabrao je Hala, ali on je u fazonu: Neka hvala, možete dati prsten nekom drugom... Efekti su fantastični. Sviđa mi se to što pomoću prstena može da stvori sve što zamisli.
  • #3
    1 1

    postova:127
    maestroxxx @ 16.8.2011. 14:59
    u moru filmova koji su snimljeni na temu stripa ovaj je jedan od najgorih,ispod prosjeka 3.5/10
  • #4
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 17.8.2011. 10:33

    meni ni bolji ni lošiji od ostalih ovogodišnjih SH filmova, Ryan je dodao malo zajebantskog štiha svom liku lanterana,

    stripovsko ozračje je bolje pogođeno nego u Thor-u ili Captain-u,

    još da nije univerzalnog entiteta zla, u ovom slučaju Paralax-a, viđenog u sto verzija...

  • #5
    3 0

    postova:96
    hypnotoad @ 17.8.2011. 10:47
    Voleo bih da pogledam film, ali ne mogu da se prisilim. Jednostavno me odbija ona njihova mantra iz trailera: "In brightest day, in blackest night... Green Lantern's light!"LaughingLaughingLaughing. Zvuči tako naivno... tako power-rangerski. Kao neka reklama za prodaju vešmašine.

    A i kakvi su to heroji da moraju stavit' prsten kako bi dobili neku moć? Šta ako nisu pedantni pa ga zaborave na noćnom ormariću ili u kupaoni? I koji kur** će mu ona maska - tajnovit je kao Burt Ward u ulozi Robina.

    Verujem svima koji kažu da je CGI na mjestu, ali CGI sam po sebi nije dovoljan da me odvuče u kino.
  • #6
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 17.8.2011. 17:14
    Voleo bih da pogledam film, ali ne mogu da se prisilim. Jednostavno me odbija ona njihova mantra iz trailera: "In brightest day, in blackest night... Green Lantern's light!"LaughingLaughingLaughing. Zvuči tako naivno... tako power-rangerski. Kao neka reklama za prodaju vešmašine.

    A i kakvi su to heroji da moraju stavit' prsten kako bi dobili neku moć? Šta ako nisu pedantni pa ga zaborave na noćnom ormariću ili u kupaoni? I koji kur** će mu ona maska - tajnovit je kao Burt Ward u ulozi Robina.

    Verujem svima koji kažu da je CGI na mjestu, ali CGI sam po sebi nije dovoljan da me odvuče u kino.

    HypnoToad

    Jebaji ga majstore nijedan film nije savršen. Ali slažem se s tobom, malo je priglup film, skoro pa za djecu. 
  • #7
    1 0

    postova:377
    gestapo @ 30.10.2011. 17:38

    Nisam cital pa cak ni cul za strip Green Lantern tak da sam krenul gledati film ravnodusno,CGI su super,radnja mi je oke ali nesto mi fali u tom filmu full ,cijelo vrijeme mi vlada neka praznina!

    Film je ispod prosijeka ali dobar za dosadno kisno nedeljno posljepodne !

    4/10 ,nadam se da ce nastavak biti kvalitetniji!

  • #8
    2 1

    postova:67
    shogun @ 10.12.2012. 11:17

    Film je truba. Prije svega Ryan Reynolds kao Hal Jordan je loš izbor, jednostavno ga nisam mogao shvatiti ozbiljno, a on to očito nije pokušavao ni biti. Halova cura je na razini karikature kao i većina ostalih likova, jedino se možda ističe Peter Sarsgaard u ulozi Hectora Hammonda. Režija je jako loša, amaterska, očajna, a taj CGI, koji bi me kao trebao privući, u nekim trenucima djeluje kao da je iz nekog filma B klase. Još jedna pogreška je to što mu je odjelo u CGI-u. Uglavnom čista katastrofa na svim razinama, jedan od najlošijih superherojski filmova ikad.

  • #9
    2 1

    postova:197
    silkycoco @ 21.5.2013. 9:34

    Zašto ovaj film nema prevedeni naslov. Baš bi mu pasalo ime ''Zeleni lampaš''.

    Note: nisam mislila vrijeđat strip kao takav, već se referiram na ovo remek djelo od filma. :)

  • #10
    0 1

    postova:26
    mihailo valjetić @ 27.6.2013. 17:12

    7/10
    Mislim da je to prilično dobra ocjena na trud uložen u ovaj film. Samo mi je malo prebrzo prošao. Ne znam zašto, ali ovaj film mi je trajao kraće nego što bi trebao. Naravno, u filmu mora biti neke romantike što mi je bilo malo glupo, ali stvaranje filmova po uzoru na stripove je odlično. Samo je potreban dobar redatelj.

  • #11
    3 0

    postova:228
    joker12 @ 1.11.2013. 15:43

    ryan reynolds je dobar green lantern u katastrofalnom filmu. nije kriv reynolds nego je loše napisan i loše režiran

  • #12
    0 0

    postova:29
    lukas_filmas @ 15.8.2018. 11:22
    Čuo sam loše kritike na ovo ali kad sam pogledao film mi se i svidio priznajem likovi i scenarij su loše napisani cgi je loš a najviše mi smeta drugi negativac u ovom filmu Ocjena 6/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala