Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hanna

1
  • #1
    1 1

    postova:56
    ecimir @ 10.7.2011. 15:11
    Zanimljiv film, glavna glumica je buduća filmska zvijezda. Imam osjećaj da je drugi dio filma napravljen na brzinu jer se misterij  filma doslovno objasni u dvije rečenice. Ostavlja dojam priče koja nije dovršena.
  • #2
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 19.7.2011. 17:51
    Film je perfektni,pocetak(upoznavanje likova) malo neobecava bas (10min) ali kad pocne prava radnja to je to ,jako mi se svidala mjuza koja je pratila film i akcijske scene kojima je dala  posebni touch!gluma je oke ,radnja je super!dopada mi se kaj film nije napunpani akcijskim scenama nego tocno onoliko koliko treba,svega po malo!Smrdi mi na nastavak i to je oke!Film je definitivno za preporuciti i za pogledati! E da, nebi se bas slozil da se sve otkrije u dvije recenice !8/10
  • #3
    1 1

    postova:48
    oldschool @ 24.7.2011. 16:06

    Eh!

    Očekivao sam, a i prvi dio filma to i nudi, nešto nekonvencionalno, možda pomalo alternativno... Alternativni Jason Bourne u vidu istrenirane četrnaestogodišnje plavokose djevojke u početku nudi nešto pomalo svježe, zavidan spartanski trening oca premazanog svim mastima CIA operativca, surovi okoliš snježnih pustopoljina i sa druge strane bez obzira na pomalo sociopatski profil vrlo naivnu mladu djevojčicu sa očiglednom misijom ispred sebe.

    Prvi dio filma radi poprilično dobro, dinamika je odlična, muzika daje dodatnu dimenziju akciji. Zatim Hanna izlazi iz vojnog kompleksa usred pustinje i od tuda kreće pomalo neuvjerljiva priča i nespretan slijed događaja. Dobri dijelovi su jedino nespretnosti životnog iskustva Hanne povezani sa novim situacijama. Scene su nespretne, neuvjeriljive, međusobno nisu dobro povezane i prostorno nemamo dojam gdje se radnja nalazi. Isto tako djevojčica dolazi iz Maroka do Njemačke kao prosjećna zagrebačka obitelj iz Gajnica do tetkove vikendice u Privlaci. Tako je kroz cijeli film, glumci i radnja skaču iz zemlje u zemlju iz grada u grad ne dajuči gledatelju uvjerljivi osjećaj putovanja.

    U prvom djelu filma uživamo u nepoznanicama i putu prema otkrivanju detalja, drugi dio filma čekamo da film završi. Film je imao potencijal za nešto puno više međutim utopio se u još jedan uradak masovne hollywoodske produkcije.

    Cate Blanchett vrlo neuvjerljiva, Eric Bana odličan, Saoirse Ronan kao Hanna koju smo nedavno imali prilike vidjeti u filmu "Bijeg iz gulaga" prosječna. Možda bih izdvojio Jasona Flemynga koji je daleko od "A" klase glumaca međutim malim ulogama u velikim filmovima koje stalno dobiva daje izvrsnu uvjerljivost ( Curious Case of Benjamine Button, Clash of Titans, X-Men: First Class, Mirrors, Snatch ).

    Hanna - 3.9/10

  • #4
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 24.7.2011. 20:21
    ... Isto tako djevojčica dolazi iz Maroka do Njemačke kao prosjećna zagrebačka obitelj iz Gajnica do tetkove vikendice u Privlaci...

    OldSchool

  • #5
    0 1

    postova:30
    ennio @ 30.7.2011. 14:34
    Ma meni je film čudo !!
  • #6
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 4.10.2011. 18:24
    pokušaj da se napravi pustolovno-akcijski film na visokom umjetničkom nivou rezultirao je mlakim filmom koji nije ništa od navedenog...muzika nije u skladu s akcijom, pejzaži nisu u skladu s pričom, radnja izgubljena i u vremenu i u prostoru...i sve to vodi k bijednom i jadnom završetku kojeg je jedina svrha prostor za nastavak, a nisam baš siguran da nastavak "čovječje akcijske ribice" može biti bolji...
  • #7
    0 1

    postova:1
    cista @ 3.4.2013. 23:49

    dobar film i nimalo dosadan

  • #8
    0 1

    postova:20
    tricksy69 @ 24.4.2019. 13:55

    Film je korektan, tempo filma je dobar naročito u prvom dijelu, ali pada u drugom dijelu kao i sama kvaliteta filma. Saoirse Ronan se vrlo dobro snašla u glavnoj ulozi (special girl meets the world) i Eric Bana joj je solidan kompanjon. Glavni glumci su nastojali što više izvući iz prilično loše napisanih likova zbog nedorečenog scenarija. Sve u svemu 6.5/10

    P.S. Ako nekome nešto znači The Chemical Brothers su radili mjuzu za film.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala