Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Cijena istine

1
  • #1
    1 1

    postova:127
    maestroxxx @ 16.6.2011. 23:08
    Matthew ako tako nastaviš glumit prvi si konkurent za oskara ove godine:),zbilja film je super,malo je početak dosadan al kako ide sve je bolji i bolji
  • #2
    1 3

    postova:48
    oldschool @ 25.6.2011. 23:22

    Budimo realni Matthew McConaughey nije glumačka elita no u ovom filmu vrlo je solidno odradio ulogu koja nemogu ne primijetiti je kao rođena za Denzel Washingtona.

    Radnja je linearna, u potpunosti možemo anticipirati smjer u kojem će ići no to ne znači da je film dosadan ili negledljiv, sasvim suprotno, film je solidna večernja zabava i u potpunosti će zadovoljiti apetite. Možda ne bi falilo malo crnijeg svršetka, malo patnje glavnih likova da zapapri priču no ponekad i happy end donosi satisfakciju koju ponekad samo tražimo u nekom sadističkom kažnjavanju glavnih likova u filmu, ponajviše pozitivaca. Ne očekujte šekspirijansku dubinu već ugodnu zabavu u kombinaciji trilera, odvjetničkih zamki i čovjeka koji štiti one koje voli.

    Solidan film. 

    Cijena istine - 6/10 

  • #3
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 13.7.2011. 12:35

    običan film obične tematike, sve već viđeno u puno filmova, s boljom glumom, napetije, zabavnije...

    naročito neuvjerljivo mi je ponizno i uplakano držanje pred osuđenikom za čiju robiju krivi sebe i svoju krivu procjenu,

    u stvari, najviše me se dojmilo to koliko su Matthew i Marisa ostarjeli...šmrcccc, i ja skupa s njima.......

  • #4
    2 0

    postova:6
    solyaris @ 17.7.2011. 18:02

    Budimo realni Matthew McConaughey nije glumačka elita no u ovom filmu vrlo je solidno odradio ulogu koja nemogu ne primijetiti je kao rođena za Denzel Washingtona.


    Denzel? Ne. Mrvu je prestar za ulogu, a i ne vidim zašto bi baš njemu naročito pristajala. Ne vidim u njoj ništa tipično za njega... Baš je McConaughey savršen izbor za ulogu kočopernog odvjetnika upitnog morala, koji se sa ženama snalazi jednako dobro koliko i s porotnicima. Slična uloga je od njega davnih dana i napravila zvijezdu. Potonuo je u zadnjih desetak godina, ali možda ga Cijena istine vrati.

    Film je dobar hollywoodski mainstream. Šteta što priča ima previše rupa (centralni zločin nije do kraja objašnjen, što je mrvu previše ležerno), bilo je tu potencijala za nešto puno bolje. Srećom, McConaugheyev šarm je izvukao stvar. A i Marisu Tomei je uvijek dobro vidjeti. Sve u svemu... zabavno.

  • #5
    2 0

    postova:560
    crnisokol @ 29.7.2012. 10:36

    Sasvim dobar odvjetnički triler u kojem se ponajviše ističe odličan Matthew McConaughey. A i ostatak glumaca je dobro odradio svoj posao. Sama radnja je zanimljiva, no malo previše predvidljiva, fali joj neki dobar preokret.

    7/10

    Što se tiče Denzela, on je meni dobar u svakoj ulozi, pa vjerujem da bi i ovdje bio odličan, ali i McCounaughey je i više nego dobro odglumio.

  • #6
    1 0

    postova:26
    ivoslav @ 30.11.2013. 13:53

    Što je RTL sinoć uradio od filma to je neviđeno, reklame jedne, reklame druge, pa eurojackpot reklame itd... Uglavnom, od onog što sam uspio pogledat od silnog sjeckanja čini mi se vrlo dobar film i ne bih se složio da da je previše predvidljiv. A ako nekome fali dobrih preokreta ima ih u Prestižu itd., ovdje je bilo sasvim ok.

  • #7
    7 0

    postova:158
    fantasma13 @ 29.3.2015. 16:34

    oldschool @ 25.6.2011. 23:22

    Budimo realni Matthew McConaughey nije glumačka elita no u ovom filmu vrlo je solidno odradio ulogu koja nemogu ne primijetiti je kao rođena za Denzel Washingtona.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    e, kako si se prevario samo...

  • #8
    1 0

    postova:348
    masina @ 30.11.2018. 10:15
    Niti jedan niti drugi. Advokata je trebao igrati Will Ferrell. U tom slučaju bi ovaj momak , nakon kratkog vremena, sam vrištao za električnom stolicom 😂😂😂
  • #9
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 27.12.2018. 22:32

    Čvrsta osmica! Slastan krimi triler

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.4.2022. 20:45

    8/10 vrlo dobar krimi triler, svi glumci su odradili vrlo dobar posao. 

    Matthew McConaughey je utjelovio odvjetnika kakvi nažalost većina danas doista jesu. 

    Vidljivo je da odvjetnik dobro kotira i pred i iza zakona. U praksi dobar posao naprave odvjetnici, državno tužiteljstvo itd... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala