Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pušteni s lanca

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 5.6.2011. 17:36

    naravno da ni ovaj film nije urnebesna komedija,

    ali gledajte ga sa ženom pa možda postane "urnebesna",

    jer bi vam žena mogla postaviti vrlo nezgodna pitanja vezano na radnju i dijaloge, i neke tvrdnje o oženjenim muškarcima...

    najgori dio filma je Owenova "metla u guzici" gluma... 

  • #2
    0 0

    postova:127
    maestroxxx @ 12.6.2011. 23:44
    poučno,dobi propusnicu ako želiš da ti žena nastrada s drugim :) nije loš film,ima smiješnih likova poput DJ kad poludi i pohlupa auto
  • #3
    0 1

    postova:7
    tin ujevic @ 12.1.2013. 11:43

    Film je super inteligentno napravljen, svi s malo više staža u braku odmah će se prepoznati i znati o čemu govorim. Puno je životnih stvarnih situacija, naročito kad dečki ostanu solo i počnu raditi planove (sve u stilu Bate Životinje- "sad ću da te karam"), al u biti stvarnost je na njihovu žalost sasvim drugačija. Braća Farrelly su se još jednom istaknuli kao komedijaši broj 1, mislim da su ovim filmom stvarno pogodili u žicu! Naravno da u fimu mora biti i par njima svojstvenih scena, (sjetite se udice u ustina Stilera "About Mary" ili grude u glavu u Dumb and dumber) al ništa pretjerano, film je jako realan i pruža čistu zabavu. Skoro čista desetka, al kako Bilman kaže:čvrsta 9 -jer se nadam da kod braće ima još super ideja i mjesta za napredak. (ako ne bude, onda ću ih ipak nagraditi s 10, al se nadam da oni ovo ne čitaju, čisto da se opuste :-).

  • #4
    0 0

    postova:7
    tin ujevic @ 12.1.2013. 11:46

    ispravak: da se ne opusteSmije se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala