Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ja sam broj četiri

1
  • #1
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 8.5.2011. 14:30

    Bas sam malo citao komentare i vidim da puno forumasa pise radnja je predvidljiva,to je za nas koji gledamo puno filmova postalo normalno i sa time se treba pomiriti jer kad pogledate na tisucu filmova i serija vise vas nemoze iznenaditi nista(čast iznimkama),tako da je danas unutar tog kruga ljudi koji gledaju puno filmova,serija to postalo cisto normalno!

    Ja osobno sam postao jako skeptican prema svim filmovima(prije gledanja) pogotovo novijih filmova,tako da vise nejdem na to dali je film ili serija predvidljiva ili ne,jer ruku na srce jako je malo danasnjih filmova koji vas budu iznenadili nepredvidljivoscu!

    Eto dosao je na repertuar i ovaj film,kad sam ga gledao kroz sami film imao sam osijecaj da gledam Smallville,sto je vise manje oke jer mi je to cist oke serija,sta se tice same radnje filma je prepoznatljiva, SPOILER-njih 9 je doslo na zemlju ko klinci jer je njihov planet unisten i sada njihovi neprijatelji dolaze unistiti njih a potom i zemlju....vec videno(ili nesto tipa toga) hmm!?!

    Sta se tice samih efekata nije bilo puno greski ,skora pa savrseno ako uzmemo u obzir da je jedan od izvrsnih  producenata Steven Spielberg,radnja i tijek filma je razraden i svaki veci pomak u filmu ima svoj minutazni tijek(nije sklepan na brzinu)kraj je uzasno predvidljiv ali nije ni losi,nastavak definitivno sljedi i sto je po meni oke!

    Sta se tice samoga filma prvenstveno je lagani za gledati i cisto solidno ostvarenje,necete pogrijesiti ako ga pogledate!

    Moja ocijena je za njega 6.5/10,bila bi visa da neke scene nisu prepoznatljive iz neki slicnih filmova i serija!

    btw žanr...... AKCIJA SPORT !?!?

  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 8.5.2011. 22:53

    Gestapo, sviđa mi se tvoj osvrt na film. Samo tako nastavi.

     Bilo bi odlično da više novih članova izrazi svoje mišljenje na forumu.

  • #3
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.5.2011. 10:46

    a zašto se naš lektor ne javlja???? hihihihiiiiihiiii, joj, joj.....

    film je sad već uobičajeni "žanr" teenage bullshit filmića sa logikom,dijalozima i glumom iz teških B-filmova, a opet kvalitetnim akcijskim scenama zahvaljujući CGI-ima, koje u ovom filmu možemo vidjeti u zadnjih 10-ak minuta filma,

    pa tko izdrži preko sat vremena preseravanja i tetovirane vanzemaljce, vidjet će i nešto akcije, a za kraj, odlazak u suton....

  • #4
    0 1

    postova:127
    maestroxxx @ 16.5.2011. 16:20
    nije loše u stilu x-mena ili sličnih filmova,još i nastavak slijedi...šta reći neg standardno od današnjih filmova
  • #5
    1 0

    postova:19
    marimba @ 16.5.2011. 20:24

    a zašto se naš lektor ne javlja???? hihihihiiiiihiiii, joj, joj.....

    film je sad već uobičajeni "žanr" teenage bullshit filmića sa logikom,dijalozima i glumom iz teških B-filmova, a opet kvalitetnim akcijskim scenama zahvaljujući CGI-ima, koje u ovom filmu možemo vidjeti u zadnjih 10-ak minuta filma,

    pa tko izdrži preko sat vremena preseravanja i tetovirane vanzemaljce, vidjet će i nešto akcije, a za kraj, odlazak u suton....


    bearfoot

    haha, 'teenage bullshit' film, odlična ideja za ime nove kategorije, baš sam se od srca nasmijao.Svaka čast! Laughing
  • #6
    1 1

    postova:513
    bozoli @ 18.6.2011. 20:06
    Pogledala ga. Moram priznati nije tako loš. Specijalni efekti i koreografija borbi su najveći aduti ovog filma. Nećemo sad o tome da je zaboravio pokupiti bigla kad su bježali (koje đubre Laughing).
  • #7
    0 1

    postova:7
    dadox @ 11.8.2011. 21:54
    ... nisam nista posebno ocekivao, pa me odusevio!  cekam nastavak!!!
  • #8
    0 0

    postova:9
    baltazar @ 12.8.2011. 13:55
    moze se pogledati..nije predobar,ali za ubijanje vremena..7/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala