Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Thor

1 2
  • #1
    1 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 4.4.2011. 20:48

    Oh yea ! Thor mi je najdraži junak !

  • #2
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 4.4.2011. 22:20
    trailer mi izgleda cool, nadam se da ostatak filma nece razocarat...
  • #3
    1 0

    postova:23
    mare842 @ 2.5.2011. 19:28
    Film je dobar . Ima humora romance i sto je najvaznije akcije iako po meni bi trebalo biti samo mrvicu vise ,ali sigurno preporucujem da pogledate.
  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 2.5.2011. 20:40

    Crossover link:

     Gledali smo: Thor

  • #5
    1 0

    postova:127
    maestroxxx @ 29.8.2011. 23:56
    Nisam puno očekivao a dobio sasvim dovoljno da me prikuje za TV,puno akcije,avanture...dobar film koji zaslužuje visoku 8
  • #6
    2 0

    postova:514
    fox89 @ 21.9.2011. 10:26

    moram priznati da je ovaj film, za mene, veliko razočaranje...

    znam da je ovo comic movie, sf, etc. , ali previše mi je klišeja i za takav žanr filma. oo nepotrebnim i predugačko dosadnim scenama da i ne govorim. gluma slaba i neuvjerljiva. čak ni specijalni efekti nisu ništa posebno.

    ocjena 4.5/10

  • #7
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 3.5.2012. 10:48

    Solidan superhero film...početak mi je bio prilično dobar, svjetovi (Asgard i Jotunheim) su lijepo dizajnirani, mada malo beživotno izgledaju...cast je dobar, kao i glazba i specijalni efekti...sve je dobro, ali opet ništa se pretjerano ne ističe...

    7/10

  • #8
    0 1

    postova:67
    shogun @ 9.11.2012. 17:33

    Sasvim solidan film. Specijalni efekti (prikaz Asgarda i Jotunheima) i kostimi su odlični. Odabir glumaca je isto dobar no nekako bezvoljno glume kao da su došli odraditi što moraju i pokupiti lovu. Inače, film se ne ničim ne ističe od ostalih Marvelovih uglavnom solidnih (Ironman, X-Men: Prva generacija), a često i loših (Kapetan Amerika, Osvetnici) ekranizacija.

  • #9
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 9.11.2012. 17:43

    i ja mislim da je ispo sasvim solidan...mogo je bit i bolji al i puno losiji...kao npr spomenuti Kap. Amerika koji mi je bas ocajan bio, cak ga nisam mogo ni do kraja pogledat...

    a da su Osvetnici odnosno Avengersi ispali lose, e s time se neslazem...

  • #10
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 11.11.2012. 14:15

    Thor - moćan i arogantan ratnik - po meni odlično utjelovljen u liku glumca Chris Hemswortha.

    Anthony Hopkins - masestralan u svojoj ulozi, a kao posebnu čar filmu istaknuo bih lijepu znanstvenicu koju utjelovljuje Natalie Portman. 

    Spektakularna priča - vrlo dobro ekranizirana.

    Svakako pogledati.

  • #11
    1 0

    postova:67
    shogun @ 11.11.2012. 16:23

    lordadamko, dobro si rekao da je Kapetan Amerika bio baš očajan, a što se tiče Osvetnika.. Tu su isto odlični efekti i sve, ali nekako previše djetinjasto (npr. nosač aviona koji se izdiže iz mora uz pomoć ogromnih propelera) i prepuno debilnih klišeja. Kao da sam gledao Transformere. Očekivao sam više od tog filma i trebalo je biti više s obzirom da se okupila sva ta ekipa.

  • #12
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 12.11.2012. 0:45

    a jbga u jedan film stane samo toliko...sto se kliseja tice, mora ih bit...na milijune filmove je vec snimljeno, manje vise je sve videno...

    film ti vuce da je djetinjast prvo zato sto i je pravljen za siroke mase a kao drugo jer su to sve likovi koje znamo jos iz malena, pa si sigurno pravimo neke ceste u glavi...

    nosac aviona mi nije smetao jel nekako to sve vuce na ono stripovsko pretjerivanje koje mislim da bi i trebalo bit u ovakvom filmu...

    (govorim o Avengersima, ne o Thoru, iako dosta stvari vazi i za ovo)

  • #13
    2 1

    postova:228
    joker12 @ 16.10.2013. 11:44

    Anthony Hopkins kao Odin... zakon

  • #14
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 4.3.2014. 14:20

    -U  današnjem moru superjunaka "Thor" je na kraju ispao kao jedan prosječan SF sa dobrom pričom,dobrom glumom i nešto malo lošijim specijalnim efektima.Svi smo očekivali nešto spektakularniji blockbuster,no on je na kraju ispao prosječan.

    -Uvijek odlični Anthony Hopkins je još jednom pokazao da nema uloge koju nemože odglumiti.Pokazao je to u svom velikom opusu uloga od Hanibala pa sve do ovdje odglumljenog Odina.Chris Hemsworth je svakako najbolji mogući izbor naslovne uloge,te je danas teško nekog drugog zamisliti u ulozi Thora.

    -Film je svakako zabavan i vrijedan gledanja posebno ljubitelja superjunaka.Ne propustiti!

  • #15
    1 1

    postova:2
    pixiehollow @ 3.5.2014. 18:35

    Volim gledati Marvelovce, pa sam uzivala gledajuci i ovo. Iako, ovaj film je kategoriju nize od drugih.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala