Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gulliverova putovanja

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 28.2.2011. 22:54
    bas sam ga pogledal neki dan i nije bas nekaj da neglumi Jack Black bil bi totalna katastrofa ali film ce naci sigurno svoje poklonike ...sve u svemu pogledajte ga  radi same price koja je svima nama poznata ali malo preradena!!
  • #2
    3 1

    postova:2527
    bearfoot @ 24.4.2012. 23:58

    šteta što je takva zahvalna priča dobila jednu ovakvu ekranizaciju, dijelom besmislenu, dijelom dosadnu, dijelom iritantnu...

    tehnički odrađena savršeno, specijalni efekti vrhunski, ali Black-ovo prenemaganje je uspjelo sve upropastiti, uz naravno potpuno neuvjerljive likove, tj glumce... 

  • #3
    0 0

    postova:23
    matej123 @ 13.5.2012. 21:33
    Dobaaaaar zanimljiv svakako nije gubljenje vremena samo je moglo se odraditi kada dodj u drugi grad gdje je malesan!.. knjiga je bolja naravno
  • #4
    2 0

    postova:208
    jeremiah @ 22.6.2020. 0:57
    Taj đekblek bi svojim kretenskim kreveljenjem razjebo i majmune urlikavce, a kamoli ne i neki film. Najbolje mu je kreveljenje pristajalo kad mu je brusvilis u šakalu raznio ruku, pa ga više nije bilo ostatak filma. To mu je bila najbolja uloga
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala