Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ukleta kćer

1
  • #1
    1 0

    postova:3
    mishellina @ 20.2.2011. 2:12

    Jos sam pod dojmom filma,bit ce nastavak :) zvucni efekti po meni su super s tim da sam zadnjih 20 min zacepila usi :D

    Smile

  • #2
    1 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.3.2011. 23:08

    Neloša kopija Misterioznih znakova.

    No, ne može se osporiti vrhunska atmosfera i zvučni efekti koji su mi u Ukletoj kćeri na momente puno bolji nego u Misterioznim znakovima.

    Ponavljam opet, preniska ocjena na IMDb-u.

  • #3
    0 0

    postova:256
    manuel robbery @ 29.3.2013. 22:48

    Ne svidja mi se prica nikako, prvo sam mislio da ima neke veze sa indijanskim duhovima sto bi imalo nekog smisla, ovako je prica previse teatralna i nemastovita.

    Moze se pogledati ali definitivno film ne zasluzuje pretjerano visoku ocjenu.

  • #4
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 8.8.2014. 15:05

    O.K. film, ima akcije i malo strašnijih scena, više u triler atmosferi nego horror atmosferi... No, prema kraju film ipak postaje malo blesav i zapravo u nesrazmjeru s pričom i atmosferom koji su se gradili od početka...

    SPOILER:

    ona bića na kraju... ajoj, pa to im fakat nije trebalo, zadnjih 30ak minuta filma je fakat trash horror, a bilo bi čist dobro da se neke stvari nisu tak jeftino prikazale... Nekad je strašnije ono što ne vidiš, nego ono što vidiš

  • #5
    2 0

    postova:4
    lolong @ 10.2.2019. 0:12
    Veci dio flma mi nije bio los no moram reći da zadnjih 20-ak minuta mi nije nikako sjelo, jednostavno su uprskali cijeli film. I vise mi vuce na nekakav misterij/triler nego na horror kao sto su ga okarakterizirali.
  • #6
    0 0

    postova:348
    masina @ 11.6.2019. 16:00
    ......
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala